Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Wykolejnice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie, szukam wszelkich danych do wykonania modelu wykolejnicy.Smile
Definicja:
" Wykolejnica jest elementem przeznaczonym do zabezpieczania torów prze-biegowych
przed niekontrolowanym wjazdem pojazdu szynowego z torów bocznych, odstawczych itp.
Zabezpieczenie to polega na wykolejeniu pojazdu szynowego, który mógłby stoczyć się lub
zostać wypchnięty na tor, po którym odbywają się przebiegi pociągów, manewrów lub innych
pojazdów trakcyjnych."
Podrzucam ci trzy fotki. Smile


[Obrazek: wykolejnice_1.jpg] [Obrazek: wykolejnice_2.jpg] [Obrazek: wykolejnice_3.jpg]
Też dołożę fotki.


[Obrazek: Vykolejka_03.jpg] [Obrazek: Vykolejka_04.jpg]
(04-11-2013 23:46)Junior napisał(a): [ -> ]Jak w temacie, szukam wszelkich danych do wykonania modelu wykolejnicy.Smile

Uu.uu, ale żeś sobie znalazł zadanie. Rolleyes Pomijając fakt, że w Zetce jest kłopot z wykonaniem
takich pierdółek, to bez szczegółowego rysunku technicznego pomysł niewykonalny. Confused
Wszystko się da wykonać. Cool A rysunek gdzieś trzeba wyszperać.
(04-11-2013 23:46)Junior napisał(a): [ -> ]Jak w temacie, szukam wszelkich danych do wykonania modelu

Junior, gdzieś w sieci mi coś mignęło. Jak znajdę to ci zaraz podrzucę Smile
(17-11-2013 22:43)Kosmaty napisał(a): [ -> ]Junior, gdzieś w sieci mi coś mignęło. Jak znajdę to ci zaraz podrzucę Smile

I co, znalazłeś coś? Ja szukałem bezskutecznie, poza fotami niema
nic sensownego. Confused
(17-11-2013 22:43)Kosmaty napisał(a): [ -> ]Junior, gdzieś w sieci mi coś mignęło. Jak znajdę to ci zaraz podrzucę Smile

Kosmaty, chyba cię uprzedzę Wink
Junior! Znalazłem coś takiego, może będzie przydatne.Smile

[attachment=733]
(29-11-2013 16:02)Doktorek napisał(a): [ -> ]Junior! Znalazłem coś takiego, może będzie przydatne.Smile

Dzięki serdeczne. W końcu pojawiły się jakieś wymiary. Wink
Czekam na jeszcze jakby się znalazło.
Przekierowanie