Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Trainini 2015/2016/2017/2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(09-05-2015 20:22)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]I 4/2015

Dzięki kolego, że pamiętałeś Smile
Kolejny numer

Maj
Uroczy ten szynobusik Wink
Numer czerwcowy:

Czerwiec
(21-06-2015 09:41)Kaczor napisał(a): [ -> ]Uroczy ten szynobusik Wink

No mniamusi, ale ten Amerykaniec z nowego numeru jest też świetny. Rolleyes
Numerek z lipca

Lipiec
Numer sierpniowy poniżej.
SENSACJA NUMERU - Rokuhan wchodzi do Europy z europejskim modelem taboru - na początek będzie to elektrowóz BR 181.

Ponadto:

Big Grin Jak zrobić z Volkswagena "ogórka" samobieżną drezynę na tor w skali Z !!!!

Shy Gotowe elementy płyt lotniskowych HERPA (dla tych co chcieliby wykorzystać fakt, że Herpa robi w skali 1:200 modele samolotów - także polskie malowania !!!)

Tongue Jak na ładunkach na wagony 1:200 uzyskać efekty rdzy...

Sierpień
Numer ekstra, polecam wszystkim którzy jeszcze nie czytali Shy
Zna może ktoś jakiś program do tłumaczenia pdf. U mnie kiepsko z Niemieckim a chętnie bym sobie poczytał.
Chodzi o możliwość skopiowania tekstu i wklejania np. w tłumacza gogle.
No przecież możesz skopiować normalnie tekst pdf, który otwiera się w przeglądarce. W czym problem?
Nie bardzo. U mnie jak nacisnę link otwiera się opcja zapisz lub otwórz. Otworzenie nic nie daje, ponieważ pdf otwiera się w moim Foxit Reader.
I czy zapiszę czy otworzę, program nie ma opcji kopiowania tekstu. Cały czas jest tylko łapka do przesuwania stron.Undecided
(31-08-2015 10:03)Bubek napisał(a): [ -> ].....I czy zapiszę czy otworzę, program nie ma opcji kopiowania tekstu. Cały czas jest tylko łapka do przesuwania stron.Undecided

No to d... Dodgy Może koledzy podrzucą jakieś rozwiązanie.
Numer wrześniowy

Wrzesień

Z ciekawych rzeczy - przeróbka modelu parowozu
Nowy numer:

Październik

Zachęcając do przejrzenia powiem że jest polski akcent ...
(29-10-2015 19:32)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Zachęcając do przejrzenia powiem że jest polski akcent ...

W którym miejscu? Chyba mi się na oczy rzuciło, nie mogę znaleźć Wall
(27-11-2015 10:03)Egon napisał(a): [ -> ]W którym miejscu? Chyba mi się na oczy rzuciło, nie mogę znaleźć

Strona 23 w podlinkowanym ostatnim numerze Trainini 2015-10 Wink
(27-11-2015 10:03)Egon napisał(a): [ -> ]W którym miejscu? Chyba mi się na oczy rzuciło, nie mogę znaleźć

Nic nie straciłeś. Poza białym orłem na czole lokomotywy i polskiego nazwiska niema żadnych informacji o Polsce.
W związku z nową możliwością pobierania plików nie będziemy już umieszczać w wątku plików pdf. do pobrania.
Dla przypomnienia będzie podawana informacja o pojawieniu się nowego numeru oraz link bezpośredni do pliku
w archiwum Trainini. Zapraszam do korzystania z tej formy pobierania
Smile

Listopad
Świetny numer Shy Na 43 stronie bardzo zainteresowały mnie samochody.
Zwłaszcza dokładność odwzorowania w zetce.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie