Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Podłączenie semafora ramieniowego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam na stanie Dekoder LS150. Moje pytanie, czy można do niego podłączyć ramieniowy
Semafor Viessmanna ?
(28-10-2015 15:40)Marcin napisał(a): [ -> ]Mam na stanie Dekoder LS150. Moje pytanie, czy można do niego podłączyć ramieniowy Semafor Viessmanna ?

Znalazłem coś takiego, schemat prezentuje podłączenie co prawda semafora trój sygnałowego,
ale twój chyba można spokojnie podłączyć. Shy

[attachment=1077]
(28-10-2015 15:40)Marcin napisał(a): [ -> ]Mam na stanie Dekoder LS150. Moje pytanie, czy można do niego podłączyć ramieniowy
Semafor Viessmanna ?

Na tejże stronie Viessmanna trzeba wejść w produkt który Cię interesuje i tam jest PDF - do pobrania gdzie znajduje się instrukcja po niemiecku i angielsku - choć kolorowe schematy do zrozumienia są chyba bez konieczności znajomości języka:

http://www.viessmann-modell.com/shop/med...EN_web.pdf

Zwracam uwagę, że ten semafor może działać samodzielnie ale można także zintegrować z nim odcinek toru i w zależności od ustawienia semafora ten odcinek będzie zasilany lub nie (podłączenia analogowe).

No i uwaga terminologiczna semafor jest kształtowy (a nie ramienny) chociaż ma ramię.
(28-10-2015 18:03)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Na tejże stronie Viessmanna trzeba wejść w produkt który Cię interesuje i tam jest PDF - do pobrania gdzie znajduje się instrukcja
po niemiecku i angielsku - choć kolorowe schematy do zrozumienia są chyba bez konieczności znajomości języka:

No tak, widziałem to. Tylko instrukcja dotyczy dekodera Viessmanna, a nie tego którego mam.
Dla tego też zadałem powyższe pytanie na forum o Dekoder LS150 Wink
(28-10-2015 18:49)Marcin napisał(a): [ -> ]No tak, widziałem to. Tylko instrukcja dotyczy dekodera Viessmanna, a nie tego którego mam.
Dla tego też zadałem powyższe pytanie na forum o Dekoder LS150 Wink

OK rozumiem. Nie zwróciłem uwagi że chodzi o inne urządzenie sterujące.
(28-10-2015 15:58)Zygzyg napisał(a): [ -> ]Znalazłem coś takiego, schemat prezentuje podłączenie co prawda semafora trój sygnałowego, ale twój chyba można spokojnie podłączyć. Shy

Dzięki za pomoc Smile To działa! best
Przekierowanie