Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: sklep.hugwa.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Po ciężkich i jeszcze nie skończonych bojach uruchomiłem sklepik internetowy.
Zapraszam.
(29-12-2015 12:51)hugwa napisał(a): [ -> ]Po ciężkich i jeszcze nie skończonych bojach uruchomiłem sklepik internetowy.
Zapraszam.

Bardzo fajny sklepik Shy
Bardzo fajny sklepik i gdy tylko będę miał wolne środki to zrobię zakupy Smile Mam tez pytanie odnośnie podkładów strunobetonowych. W jaki sposób przyczepić do nich szyny?
Dzięki. Podkłady nie służą do budowy toru, tylko jako ozdóbka przytorowa albo ładunek.
Jak wszystko pójdzie dobrze to będzie można pomacać i kupić moje odlewy na Trybunałach Smile
(01-02-2016 13:07)hugwa napisał(a): [ -> ]Jak wszystko pójdzie dobrze to będzie można pomacać i kupić moje odlewy na Trybunałach Smile

Dobrze wiedzieć. Nie omieszkam pomacać Tongue
Testowo zrobiłem zetkową wersję nawierzchni z kamieni polnych.
Myślę że ten projekt musi poczekać aż kupię cieńsze frezy, choć na żywo wygląda znośnie.

[Obrazek: polny_Z-test1.jpg] [Obrazek: polny_Z-test2.jpg]
Przyda się - trochę Cię o to męczyłem i mam pomysł gdzie wykorzystać.
O ile pamiętam Tobie chodziło o trzebnicki plac z ciosanych kamieni, ale to już na pewno musi poczekać aż dostanę paczkę od Mikołaja... Cool
(22-11-2017 14:28)hugwa napisał(a): [ -> ]O ile pamiętam Tobie chodziło o trzebnicki plac z ciosanych kamieni, ale to już na pewno musi poczekać aż dostanę paczkę od Mikołaja... Cool

Jakaś droga do zrobienia tez się znajdzie ...
Super, może kiedyś i bruk modułowy będzie Wink
Takie drobiazgi w drodze:


[Obrazek: 2018-01-28_22.26.11_kraw_Z.jpg]
(01-02-2018 14:47)hugwa napisał(a): [ -> ]Takie drobiazgi w drodze:

W sensie, że co? Zabrakło mi wyobraźni aby zrozumieć co widzę na zdjęciu Sad
Azaliż, krawężniki łukowe. Są już w sklepie. Powstały na zamówienie, wściekle mnie ciekawi czy da się je gdzieś kiedyś zobaczyć.
(05-02-2018 17:03)hugwa napisał(a): [ -> ]Azaliż, krawężniki łukowe. Są już w sklepie. Powstały na zamówienie, wściekle mnie ciekawi czy da się je gdzieś kiedyś zobaczyć.

No pewnie jest szansa u tego co zamówił... W tematach nad którymi obecnie pracuję niestety nigdzie chodnika nie ma ... a Twoimi cudeńkami bawić się lubię. Jak zrobisz bruk to na pewno zobaczysz !
Hugwa, a płyty przejazdowe byś w Z wypuścił? Bez krawężników przeżyję ale ładny przejazd to już coś. A te płyty jakie masz w H0 całkiem fajne. Pewno w Z może nie będą aż tak fajne ale zawsze Smile

Hugwa, a płyty przejazdowe byś w Z wypuścił? Bez krawężników przeżyję ale ładny przejazd to już coś. A te płyty jakie masz w H0 całkiem fajne. Pewno w Z może nie będą aż tak fajne ale zawsze Smile
Super! Akurat mi potrzeba takich Big Grin
Mam na warsztacie trochę nowości w Z, ale nie mogę podać terminów.
Po prostu będą.
Bruk musi poczekać aż przypłyną do mnie nowe frezy, prototyp który pokazywałem robiłem tym co miałem, a 0.2 to zdecydowanie za grubo na zetkę.
No grubo...Smile ale jak się nie da inaczej. Czekamy na nowości Smile
Pierwsze przepusty. Zacząłem od największych...


[Obrazek: 20180217_235740.jpg]
Idziesz na łatwiznę Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie