Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: [MBZ16360] Magazyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W końcu po wielu perypetiach z pocztą trafił do mnie magazyn firmy MBZ z kartonu.
Tak wygląda gotowy model według producenta:

[Obrazek: magazyn_grafika.jpg]
A to co znajduje się w zestawie. Niestety zdjęcie bardzo słabej jakości ale lepszego nie jestem w stanie obecnie zrobić :/ 10 groszy dla skali.

[Obrazek: magazyn_z.jpg]

Jak na pierwszy rzut oka model robi ogromne wrażenie. wszystko jest szczegółowe i misternie wykonane. Sporym plusem jest wycięcie w podłodze umożliwiające oświetlenie budyneczku. Model ten stanie na moim module jako warsztat samochodowy rodem z PRL'u Smile Więcej o modelu napisze już po skończeniu.
(20-05-2016 22:19)wilczeecho napisał(a): [ -> ]W końcu po wielu perypetiach z pocztą trafił do mnie magazyn firmy MBZ z kartonu.

Trzymam kciuki za ciebie. best Jestem bardzo ciekaw jak ci wyjdzie.
Czy przewidujesz może jakieś patynowanie? I jak i czym chcesz
oświetlić?
Znając moje tempo skończę w przyszłej siedmiolatce... Model nie tyle będe patynował co niezbędne jest malowanie tu ja mam pytanie o to jakich farb mógł bym do tego użyć. Co polecacie? O oświetleniu pomyśle póżniej natomiast miejsca jest aż nadmiar wiec pewnie wykorzystam to co będę akurat miał Smile
(21-05-2016 18:49)wilczeecho napisał(a): [ -> ]Znając moje tempo skończę w przyszłej siedmiolatce... Model nie tyle będe patynował co niezbędne jest malowanie tu ja mam pytanie o to jakich farb mógł bym do tego użyć. Co polecacie? O oświetleniu pomyśle póżniej natomiast miejsca jest aż nadmiar wiec pewnie wykorzystam to co będę akurat miał Smile

Ja malowałem akrylami. Dobrze się maluje gąbką.
U mnie najpierw poszedł akryl aerografem, potem bawiłem się pędzelkami praca
Przekierowanie