Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Nowy typ torów - betonowe podkłady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakoś nie zauważyłem nigdzie informacji na ten temat a Marklin wyprodukował nowy typ torów dla Zetki. Tory nie są na podkładach imitujących drewno a na podkładach mających imitować nowoczesne podkłady betonowe. Oddaje to nie tylko kolor ale także kształt podkładów. Można zobaczyć na przykład tutaj:

http://modellbahn-kramm.com/E/vormerk.cf...5051&nav=0
Dla mnie rewelacja. Ciekawe jak będą się prezentować na module? Rolleyes
W związku z budową minidioramy kupiłem tor na podkładach betonowych. Porównanie wychodzi tak:

[Obrazek: IMG-3199.jpg] [Obrazek: IMG-3200.jpg]
(17-01-2020 14:36)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]W związku z budową minidioramy kupiłem tor na podkładach betonowych. Porównanie wychodzi tak:

Całkiem całkiem. Ale wygląd to nie wszystko. Ważne żeby dobrze się sprawowały podczas użytkowania.
(17-01-2020 14:36)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]W związku z budową minidioramy kupiłem tor na podkładach betonowych. Porównanie wychodzi tak:

Moim zdaniem wyglądają dobrze. Shy
(17-01-2020 14:36)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]W związku z budową minidioramy kupiłem tor na podkładach betonowych. Porównanie wychodzi tak:

Będziesz malował podkłady w bardziej realistycznym kolorze?
Przekierowanie