Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Producenci na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zauważyłem na forum, pojawiających się pomału producentów. Pozytywne zjawisko, ponieważ świadczy o zainteresowaniu również Zetką.
Które miejmy nadzieję, przełoży się na produkcję do Zetki. Oczywiście pod warunkiem zainteresowania forumowiczów produktami. Możemy
zatem powitać KoTebiego i INARI, którzy niedawno dołączyli do tego szacownego forum. Jak zapewne większość wie ( a tym którzy nie
wiedzą, przypomnę) KoTebi zajmuje się wypalaniem cudeniek w kartonie, a INARI konstrukcjami technicznymi z metali. Shy
Ooo fajnie, nawet nie zauważyłem, że mamy Kotebiego. Smile
Będzie można bezpośrednio popytać luz
Misiek, wspomniałeś o INARI. Ja go nie widzę.Dodgy
(28-11-2016 23:17)Junior napisał(a): [ -> ]Misiek, wspomniałeś o INARI. Ja go nie widzę.Dodgy

Aa. bo to jest Tainos Agentos oznaczony kryptonimem 173 z forum N Tongue
Ale to nie ja wspominałem, ale zgadzam się z przedpiścą ;-)
(29-11-2016 17:54)Misiek napisał(a): [ -> ]Ale to nie ja wspominałem, ale zgadzam się z przedpiścą ;-)

Koledzy zapomnieli dodać 57 Smile
Misiek jesteś niewinny Tongue
Uffff....
bo już CBA stało pod drzwiami
Miśki, gadacie jak te dwa dziadki z Muppet Show smiech
Jeszcze tylko Kermita brakuje Tongue
A na poważnie miło wiedzieć, że zacne firmy interesują się Zetką Shy
(01-12-2016 10:27)ikar89 napisał(a): [ -> ]..........A na poważnie miło wiedzieć, że zacne firmy interesują się Zetką Shy

Na wszystko przychodzi czas. Widać że i Zetka w Polsce, doczekała się zainteresowania producentów. Shy Oby tak dalej.
Zarejestrowani są, tylko gadać z nami nie chcą Dodgy
(06-02-2017 11:09)Marcin napisał(a): [ -> ]Zarejestrowani są, tylko gadać z nami nie chcą Dodgy
Aby gadać czy zadawać pytania musi być specjalny wątek.
Zadajesz pytanie na łamach forum, a producent odpowiada.
Oczywiście mam na myśli zarejestrowanych w/w na forum.
(06-02-2017 11:14)Buła napisał(a): [ -> ]Aby gadać czy zadawać pytania musi być specjalny wątek.
Zadajesz pytanie na łamach forum, a producent odpowiada.
Oczywiście mam na myśli zarejestrowanych w/w na forum.

Niezwiązane z tematem - przepraszam Buła, że twój post pokazał się na chwilę w poście Marcina.
Jak robię poprawki czy korekty fotek czasami zdarza mi się strzelić takiego babola. Blush
Z góry też przepraszam innych jeśli się coś takiego przytrafiło. Są to chwilowe anomalie,
które na bieżąco poprawiam Shy
Spoko nic się nie stało, choć na chwilę zdziwko mnie chapło Huh
(29-11-2016 17:54)Misiek napisał(a): [ -> ]Ale to nie ja wspominałem, ale zgadzam się z przedpiścą ;-)

A co się dzieje z INARI i z Elvisem? Zero bytności, nawet nie można pozadawać
pytań w zakresie ich działalności zły
Nie wiem jak Elvis, ale Piotrek po prostu nie ma czasu na brylowanie po forach i fejsbukach.
Na FB ma ponoć konto firmowe, ale jak to działa to nie wiem (j.w. nie ma czasu).

A co chcesz od Inari? Jak kiedyś pytałem Was o drobiazgi do Z, które można narysować, wytrawic, sprzedawać z zyskiem, to była cisza Big Grin
(13-12-2018 17:37)Misiek napisał(a): [ -> ]...... Piotrek po prostu nie ma czasu na brylowanie po forach i fejsbukach.
Na FB ma ponoć konto firmowe, ale jak to działa to nie wiem (j.w. nie ma czasu).

No akurat na FB ( Facebooku ) ma czas i mocno się udziela Wink
W mostach czy w Z?
Big Grin
Udziela się bo pewnie pokazuje efekty swojej pracy zamiast klepac w klawiaturę co bu tu zrobić z blaszek.
(17-12-2018 17:41)Misiek napisał(a): [ -> ]W mostach czy w Z?
Big Grin

Oczywiście że w mostach Wink
Zapomnieliście jeszcze o Hugwie, który jest obecny i można z nim pogadać w jego wątku Shy
http://forum.trybunaly.eu/showthread.php?tid=424
Stron: 1 2
Przekierowanie