Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Słup telegraficzny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przyklad na slup telegraficzny. Material to kawalki sklejki chudszej i grubszej, druta miedzianego chudy i gruby i pasek blache ktora da sie lutowac. Z sklejki zrobilem sobie taka forme.
[Obrazek: DSC02231.jpg]
Do tej formy wlozylem te grube drute jako maszt, ta blache jako poprzeczniki a tym chudem drutem owijalem cala forme.
[Obrazek: DSC02232.jpg]
Po zlutowaniu i dzejmowania z formy czeba odcinac zbedny elementy, umyc no i pomalowac.
[Obrazek: DSC02234.jpg]

[Obrazek: DSC02235.jpg]

[Obrazek: DSC02236.jpg]
Dzięki za kolejna lekcję - super technika bo daje naprawdę świetny efekt. Ja mam na modułach głównie słupy z wydruku 3D.
Bardzo fajne i pewnie efekt jest szybciej ale jak postanowiłem rozciągnąć to szczególnie skrajne trochę się wyginają
i myślałem o ich wymianie - na pewno już skrajnych. mam teraz Weinerta do poskładania ale Twój patent zapamiętam
na kolejne potrzeby.
Każdy pomysł się przydaje i przeciera szlaki dla mniej wprawnych.
Brawo za relację Smile
(19-01-2019 13:06)sebek1974 napisał(a): [ -> ]Przyklad na slup telegraficzny. Material to kawalki sklejki chudszej i grubszej, druta miedzianego chudy i gruby i pasek blache ktora da sie lutowac. Z sklejki zrobilem sobie taka forme.

sebek1974 co tam dalej w tematach? Zaciekawiłeś mnie i czekam na więcej Smile
A na jakie tematy chcialbys cos zobaczyc? Ostatnio nadaje w watkach taboru najwiecej.
Przekierowanie