Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Czoła modułów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam do sprzedania dwa czoła modułów jednotorowych wg standardu z Forum opracowanego przez Kaczora (z jego plików robione). Pozwalają one albo na wykonanie dwóch ścian bocznych do modułów w kształcie spłaszczonego U jakie pokazałem w wątku o moich modułach albo po odcięciu skrajnych 30 cm dają łącznie 4 standardowe profile o szerokości 30 cm. Ja miałem je podwójnie wykonane i swoje moduły już zrobiłem... Cena 40 PLN + koszty przesyłki - pewnie musi iść kurierem ze względu na długość - no chyba, że ktoś chce na standardowe to mogę dociąć i wejdą do zwykłej paczki. Sklejka 1 cm.

[Obrazek: IMG-8255.jpg]
(12-04-2019 19:59)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Mam do sprzedania dwa czoła modułów jednotorowych wg standardu z Forum opracowanego przez Kaczora (z jego plików robione). Pozwalają one albo na wykonanie dwóch ścian bocznych do modułów w kształcie spłaszczonego U jakie pokazałem w wątku o moich modułach albo po odcięciu skrajnych 30 cm dają łącznie 4 standardowe profile o szerokości 30 cm. Ja miałem je podwójnie wykonane i swoje moduły już zrobiłem... Cena 40 PLN + koszty przesyłki - pewnie musi iść kurierem ze względu na długość - no chyba, że ktoś chce na standardowe to mogę dociąć i wejdą do zwykłej paczki. Sklejka 1 cm.

Czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Jeśli nie to zamykam.praca
Ogłoszenie aktualne
Paweł
(02-10-2019 21:17)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Ogłoszenie aktualne
Paweł

Ok. Dzięki Shy
Przekierowanie