Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Łódź - IX Targi Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy 22-24 listopada 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Modelarzy chętnych do wzięcia udziału w Targach Gier Planszowych i Kreatywnej Zabawy w dniach 22-24 listopada 2019 w Łodzi,
zapraszamy do kontaktu oraz ewentualnego przesłania zgłoszenia na adres esmmk@trybunaly.eu
Dla modelarzy wystawiających swoje prace, zapewniona jest darmowa powierzchnia wystawowa, darmowy nocleg, posiłek, parking
oraz zwrot kosztów transportu. Szczegóły w załączonym do postu dokumencie.

Na podstawie poniższej oferty, każdy modelarz, chętny do wzięcia udziału w targach. Sam tworzy zgłoszenie na podstawie zapisanych
tam wytycznych np w OpenOffice, Wordzie. Następnie plik zapisuje w pdf i przesyła na adres esmmk@trybunaly.eu Prosto i bezstresowo Wink

[attachment=1795] - Plik usunięty jako nieaktualny - Moderator Rysio
Będzie w miarę blisko z Poznania Shy
Cóż....luz Zielona Góra chyba też się wybierze Shy
Uzupełnienie informacji dotyczące udziału, firm, sklepów, sprzedawców. W załączniku nr.1 wynegocjowane przez ESMMK niższe cen niż ogólnie obowiązujące. Firmy, sklepy, sprzedawcy wypełnione zgłoszenie nr.2 przesyłają w dwóch egzemplarzach. Jedno na docelowy adres do Łodzi wraz z dopiskiem mailowym, że zgłaszany jest udział na zaproszenie ESMMK. A kopię prosimy o przesłanie na esmmk@trybunaly.eu Przesłana kopia posłuży jako weryfikacja potwierdzająca zaproszenie.

[attachment=1796]
[attachment=1802] - Plik usunięty jako nieaktualny - Moderator Rysio
[attachment=1798]
Wiadomo już jak duży będzie sektor modelarski i ile będzie makiet?
(25-09-2019 12:52)Bubek napisał(a): [ -> ]Wiadomo już jak duży będzie sektor modelarski i ile będzie makiet?

Koledzy w Piotrkowie czekają na zgłoszenia. Dziś dostałem materiały foto dotyczące hali w Łodzi. Wstępnie pod sektor modelarski przewidziane jest 1400 m kwadratowych. Pod tekstem fotki obiektu, hali, parkingu.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg] [Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]

[Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 14.jpg] [Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg] [Obrazek: 18.jpg]

Świetną sprawą jest bezpośredni podjazd, a nawet wjazd do środka w celu wypakowania makiet.

[Obrazek: 19.jpg]
Trzeba się z Gdańska przyturlać. Mam nadzieję że będzie warto luz
Info z Piotrkowa odnośnie Łódzkich Targów. Na dzień dzisiejszy zgłoszone są dwie makiety torty, jedna makieta modułowa H0e,
skala 1 kolei Jacka W. Z chandlarzy, Alex-samochody, Świat Modeli Rybnik. Zgłoszenia nadal przyjmowane luz

Dziś został zmieniony dokument zgłoszeniowy Nr.2 dla firm. Poprzedni zawierał jakiś błąd i nie można było odczytać trzech z pięciu
załączników. Zainteresowanych odsyłam do poprzedniego posta MisterZ i pobranie lub przejrzenie poprawionego załącznika Nr.2 Shy
(06-10-2019 17:30)Rysio napisał(a): [ -> ].........Dziś został zmieniony dokument zgłoszeniowy Nr.2 dla firm. Poprzedni zawierał jakiś błąd i nie można było odczytać trzech z pięciu
załączników. Zainteresowanych odsyłam do poprzedniego posta MisterZ i pobranie lub przejrzenie poprawionego załącznika Nr.2 Shy

Nareszcie! Nic się nie odzywałem, myślałem że moja przeglądarka pdf coś chrzani. A tu ogólnie było coś nie tak. luz
Arena Kultury i Sportu w Łodzi przedłużyła czas na składanie zgłoszeń. Według zapewnień głównego organizatora
mamy otrzymać mapki oraz informacje dotyczące dojazdu samochodem oraz środkami komunikacji miejskiej.

Do tej pory zgłoszenia modelarzy:

1. Tomasz K. H0 - makieta tort
2. Krzysztof S. TT - makieta tort
3. Andrzej K. H0 - prezentacja modeli
4. Jacek W. 1 - torowisko, tabor
5. Adam B. 1 - tabor
6. Andrzej P. 1 - tabor
7. John B. H0 - makieta tort
8. Artur B. H0e - makieta modułowa

Sprzedawcy, firmy:

1. Ryszard.H - Świat Modeli Rybnik -pewniak

Jeszcze 4 firmy myślą intensywnie co im z tego wyjdzie zobaczymy Wink
Termin się zbliża. Jakieś wieści, aktualizacja? Rolleyes
(06-11-2019 18:13)Jago napisał(a): [ -> ]Termin się zbliża. Jakieś wieści, aktualizacja? Rolleyes

Udział biorą:

1. Łódzki Klub Modelarzy Kolejowych H0 - makieta modułowa
2. Klub Modelarstwa Kolejowego RADOMIAK H0 - makieta modułowa
3. Krzysztof S. TT - makieta tort
4. Andrzej K. H0 - prezentacja modeli
5. Jacek W. 1 - torowisko, tabor
6. Adam B. 1 - tabor
7. Andrzej P. 1 - tabor
8. John B. H0 - makieta tort
9. Artur B. H0e - makieta modułowa

Sprzedawcy, firmy:

1. Świat Modeli Rybnik
2. VELLO
3. Makieciarz
4. Piotr R. - sprzedawca

Mapa hali

[Obrazek: 1-hala.jpg]
(06-11-2019 19:35)MisterZ napisał(a): [ -> ]Udział biorą:

Tylko pogratulować, że w tak krótkim czasie ( jaki miało od organizatora na ściągnięcie wystawców) ESMMK udało się stworzyć strefę modelarstwa best
Upubliczniamy dwie mapy, jedną parkingu. Dla sprzedawców artykułów modelarskich i modelarzy wystawiających swoje prace.
Oraz drugą informacyjną również otrzymaną od głównego organizatora. Obie związane z Targami w Łodzi http://www.targi.lodz.pl/

[Obrazek: Parking.jpg] [Obrazek: SCK-OCHRONA-2019.jpg]
Zaglądałem przed chwilą na modelarstwo forum.info i widzę że następuje tam jakieś uwstecznienie ludzi.Big Grin
(18-11-2019 10:59)Jago napisał(a): [ -> ]Zaglądałem przed chwilą na modelarstwo forum.info i widzę że następuje tam jakieś uwstecznienie ludzi.Big Grin

O co biega Huh
(18-11-2019 10:59)Bubek napisał(a): [ -> ]O co biega Huh

Goście mają problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo porostu im się nie chce i chcą aby jak małemu dziecku wszystko wyłożyć na tacy. Żenada Dodgy
A przecież wszystkie potrzebne informacje o które się dopytują są zawarte już w pierwszych postach Misterz-etka.
Wstawiam kolejny dokument nadesłany przez głównego organizatora.
Proszę dokładnie się z nim zapoznać.

[attachment=1804] - Plik usunięty jako nieaktualny - Moderator Rysio
(18-11-2019 11:03)Jago napisał(a): [ -> ]Goście mają problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo porostu im się nie chce i chcą aby jak małemu dziecku wszystko wyłożyć na tacy. Żenada Dodgy
A przecież wszystkie potrzebne informacje o które się dopytują są zawarte już w pierwszych postach Misterz-etka.

A... o to chodzi Smile No cóż. Nie nasza sprawa. Współczuję Misterz, że musi tłumaczyć jak małym dzieciom oczywistości luz
Byłem na szybko w piątek. Ile mogłem, poglądowo fotek pstryknąłem w ciągu mojej 15-to minutowej bytności. Ze względu na pracę (wyjazd w delegację) nie mogłem dłużej gościć. Wszystkich znajomych z góry przepraszam jeśli nie zdążyłem się przywitać.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg] [Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg]

[Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]
Stron: 1 2
Przekierowanie