Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Włoskie ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po II wojnie św. w Polsce wykorzystywano trochę wagonów włoskiej budowy - w tym kryte chłodnie. Jakiś czas temu kupiłem 2 takie wagony wykonane z blaszek na bazie podwozia Marklina. Czekały długo na swoje kalki i się doczekały...

[Obrazek: IMG-2680.jpg] [Obrazek: IMG-2681.jpg]
(18-11-2019 17:42)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Po II wojnie św. w Polsce wykorzystywano trochę wagonów włoskiej budowy - w tym kryte chłodnie. Jakiś czas temu kupiłem 2 takie wagony wykonane z blaszek na bazie podwozia Marklina. Czekały długo na swoje kalki i się doczekały...

Pięknie wyglądają Shy Produkt jakieś firmy wykorzystującej podwozie Marklina? Czy jednorazowy wypust modelarza?
(28-11-2019 18:11)AndreaZ napisał(a): [ -> ]Pięknie wyglądają Shy Produkt jakieś firmy wykorzystującej podwozie Marklina? Czy jednorazowy wypust modelarza?

Produkcja modelarza z Włoch - raczej jednorazowa choć pewnie kilkadziesiąt wagonów zostało przez niego poskładanych.
(28-11-2019 20:40)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Produkcja modelarza z Włoch - raczej jednorazowa choć pewnie kilkadziesiąt wagonów zostało przez niego poskładanych.

Wagony miodzio luz
(28-11-2019 20:40)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Produkcja modelarza z Włoch - raczej jednorazowa choć pewnie kilkadziesiąt wagonów zostało przez niego poskładanych.

Czy jakimś cudem można jeszcze je dostać?
(29-11-2019 18:49)Ego napisał(a): [ -> ]Czy jakimś cudem można jeszcze je dostać?

Też jestem zainteresowany. luz
Strona producenta: https://sites.google.com/view/zetna220

e-mail: zetna220@gmail.com

Kontakt po angielsku.

Czy jeszcze będą to nie wiem.
Z tej samej manufaktury - wagon do przewozu zwierząt serii Hek - kalki polskie to moja produkcja. Jeden dla mnie, jeden dla kolegi.

[Obrazek: IMG-5389.jpg] [Obrazek: IMG-5390.jpg]
Przekierowanie