Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Poszukiwane plany mostów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w tytule poszukuję planów, rysunków, ciekawych mostów. Lub namiarów w sieci.
Jeśli ktoś posiada takowe proszę o wrzutkę w obecny temat. Shy
(01-08-2020 15:25)Twiter napisał(a): [ -> ]Jak w tytule poszukuję planów, rysunków, ciekawych mostów. Lub namiarów w sieci.
Jeśli ktoś posiada takowe proszę o wrzutkę w obecny temat. Shy

A w wujku Google szukałeś? luz

Colpo

(01-08-2020 15:25)Twiter napisał(a): [ -> ]Jak w tytule poszukuję planów, rysunków, ciekawych mostów. Lub namiarów w sieci.
Jeśli ktoś posiada takowe proszę o wrzutkę w obecny temat. Shy

Polecam obszerny temat do wglądu TU. Masz do dyspozycji rysunki, opisy oraz foto poglądowe. luz
Bez planu - model posklejany z kartonu (Marklin)

[Obrazek: IMG-4559.jpg] [Obrazek: IMG-4560.jpg]
A tu moje dziela. Bez zadnych planow zbudowane na oko. Materialy to profile z mosiadzu, gips, klepki debowe i patyki do szaszlyka.

[Obrazek: a.jpg] [Obrazek: most.jpg] [Obrazek: most.jpg] [Obrazek: most1.jpg] [Obrazek: most.jpg]
(27-08-2020 19:57)sebek1974 napisał(a): [ -> ]A tu moje dziela. Bez zadnych planow zbudowane na oko. Materialy to profile z mosiadzu, gips, klepki debowe i patyki do szaszlyka.

Bardzo ładne i ciekawe konstrukcje Shy
(27-08-2020 16:55)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Bez planu - model posklejany z kartonu (Marklin)

Dzięki ale nie oto chodziło Wink

(27-08-2020 19:57)sebek1974 napisał(a): [ -> ]A tu moje dziela. Bez zadnych planow zbudowane na oko. Materialy to profile z mosiadzu, gips, klepki debowe i patyki do szaszlyka.

Cały myk polega na tym, że są potrzebne plany. Shy

(23-08-2020 11:58)Colpo napisał(a): [ -> ]Polecam obszerny temat do wglądu TU. Masz do dyspozycji rysunki, opisy oraz foto poglądowe.

Dziękuję kolego za najbardziej sensowną podpowiedź. Celem wyjaśnienia. Oprócz modelarstwa kolejowego moją drugą pasją jest zbieranie zdięć,
rysunków i informacji, technicznych, historycznych, dotyczących mostów. Po mimo przeszukiwania sieci zawsze może coś mi umknąć.
Dlatego prosiłem o pomoc. A nuż widelec, ktoś coś trafił, a czego ja nie znalazłem Wink
Przekierowanie