Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Jarmark Modelarski 2021 - wznowiony !!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Październik 2021

W związku z ograniczonym, obecnie dostępem do stolików, możemy potencjalnym wystawcom zaoferować
tylko po jednej ławce. Jeśli ktoś posiada własny stolik lub stoliki, prosimy zabrać na giełdę.

Czas zgłoszeń wystawców do Jarmarku Modelarskiego, mija z dniem 30 września!
jarmark@esmmk.eu

[Obrazek: Plakat-1.jpg]
Z ostatniej chwili. Swoje uczestnictwo w giełdzie, zapowiedziało i zgłosiło wydawnictwo Answer

​http://www.answer.pl/pl/​​​

[Obrazek: logo.jpg]
Dobra firma best Dla niej na pewno będę Big Grin
Relacja - Październik 2021

Krótka migawka z Jarmarku po długiej przerwie. Materiał dostarczony przez ESM

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg] [Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 15.jpg]

[Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg] [Obrazek: 18.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 20.jpg] [Obrazek: 21.jpg]

[Obrazek: 22.jpg] [Obrazek: 23.jpg] [Obrazek: 24.jpg] [Obrazek: 25.jpg] [Obrazek: 26.jpg] [Obrazek: 27.jpg]

[Obrazek: 28.jpg] [Obrazek: 29.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 30.jpg] [Obrazek: 31.jpg] [Obrazek: 32.jpg]

[Obrazek: 33.jpg] [Obrazek: 34.jpg] [Obrazek: 35.jpg] [Obrazek: 36.jpg] [Obrazek: 37.jpg] [Obrazek: 38.jpg]

[Obrazek: 39.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 40.jpg] [Obrazek: 41.jpg] [Obrazek: 42.jpg] [Obrazek: 43.jpg]

[Obrazek: 44.jpg] [Obrazek: 45.jpg] [Obrazek: 46.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 7.jpg]
Trochę tego było. Shy Samoloty super best
Przyjechałem z Wrocławia i się nie zawiodłem. Ja na pierwszy raz po długiej przerwie było ok.
Kupiłem trochę literatury z której jestem ogromnie zadowolony. luz
Najbardzej lubie tego Mitsubishi A6M.Cool
[Obrazek: 31.jpg]
Listopad 2021

Zgłoszenia wystawców do udziału w kolejnej giełdzie przyjmujemy do 14 listopada. jarmark@esmmk.eu

Giełda w listopadzie, wyjątkowo w trzecią sobotę miesiąca ? Standardowo na terenie szkoły maseczki obowiązkowo
oraz dezynfekcja rąk przy wejściu. Jako atrakcję jarmarku będziemy mieli do dyspozycji symulator lotu samolotu.
Niesamowita frajda dla dzieci. ?

[Obrazek: Plakat-gie-da1.jpg]
Nadesłane fotki z Giełdy przez ESM

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg] [Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg] [Obrazek: 18.jpg] [Obrazek: 19.jpg] [Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 20.jpg] [Obrazek: 21.jpg] [Obrazek: 22.jpg] [Obrazek: 23.jpg] [Obrazek: 24.jpg] [Obrazek: 25.jpg]

[Obrazek: 26.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 7.jpg]

[Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]
Bylem ponownie. Widzę że chyba z powrotem się rozkręca po długiej przerwie.
Kupujących było już znacznie więcej niż w zeszłym miesiącu. luz
Widzę że był Makieciarz i GPM luz Fajnie Shy W grudniu się wybiorę.
Grudzień 2021

Zapraszamy na kolejną giełdę w dniach 11.12.2021r. Info na plakacie. Wystawców oraz kupujących obowiązują maseczki
oraz dezynfekcja rąk przy wejściu. Zgłoszenia wystawców przyjmujemy do 07 grudnia na adres: jarmark@esmmk.eu

[Obrazek: Plakat.jpg]
Mała foto relacja z ostatnie już w tym roku giełdy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wystawcą, kupującym, zwiedzającym, za to że byliście z nami i współtworzyliście to wydarzenie. Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2022. Nasze kolejne spotkanie planowane w dniach 25-26 lutego. Przy okazji dwudniowego spotkania przy makiecie wąskiego toru.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg] [Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 17.jpg] [Obrazek: 18.jpg] [Obrazek: 19.jpg] [Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 20.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]
No i masz....., jak się nastawiłem na zakupy u Makieciarza, to gościa nie było zły
Sezon zakończony Smile Spotykamy się ( jeśli pandemia pozwoli ) 26-27 lutego 2022 na dwudniowej imprezie.

[Obrazek: 0.jpg]
Przekierowanie