Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Pytanie o Z USA.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szanowni koledzy, czy oprócz mnie ktoś interesuje się koleją USA?
jak coś to hyba ja... niestety w Z-ce mało japońców jest więc hyba zainteresie się u.s.a. taborem Cool
(12-12-2012 17:06)KroppeK84 napisał(a): [ -> ]jak coś to hyba ja... niestety w Z-ce mało japońców jest więc hyba zainteresie się u.s.a. taborem Cool
Fajnie, to będzie nas jak na razie dwóch. Smile
Zdaje się że jeszcze kolega lukas76. Pozwolę zacytować z wątku http://forum.trybunaly.eu/showthread.php?tid=47&page=2
lukas76 napisał(a):przerzucam się na usa
Wink

W Zetce USAńskie koleje wyglądają świetnie bo jest możliwość złożenia długaśnych składów tak dla nich charakterystycznych.

KroppeK84 napisał(a):niestety w Z-ce mało japońców
Coś tam jest chyba np. Rokuhan.
Coś dla poszukiwaczy USA Big Grin http://www.3rworks.com/default.html
Kaczor napisał(a):Zdaje się że jeszcze kolega lukas76. Pozwolę zacytować z wątku http://forum.trybunaly.eu/showthread.php?tid=47&page=2 [quote="lukas76"]przerzucam się na usa
Tak byłoby trzech, tylko widzę że kolega lukas76 teraz rzadko tu bywa.
Fortek napisał(a):widzę że kolega lukas76 teraz rzadko tu bywa.
Może jak zacznie swoją amerykańską przygodę zrobi się ciekawie Wink
spoko, spoko- jestem jestem, tylko chwilowo zawieszony w próżni bo nie mogę zacząć z nowym projektem nie pozbywając się starego Smile
lukas76 napisał(a):spoko, spoko- jestem jestem,
To całe szczęście, bo już myślałem że cię straciliśmy. Smile
Nie wiesz co się dzieje z kolegą KAMAPI? Confused
nie wiem
Fortek napisał(a):Szanowni koledzy, czy oprócz mnie ktoś interesuje się koleją USA?

KroppeK84 napisał(a):chyba zainteresie się u.s.a. taborem Cool

Chłopaki! Jakim okresem kolei Amerykańskiej macie zamiar się zainteresować?
Starymi czajnikami, czy już bardziej współczesnymi? Rolleyes
Jago napisał(a):Chłopaki! Jakim okresem kolei Amerykańskiej macie zamiar się zainteresować? Starymi czajnikami, czy już bardziej współczesnymi? Rolleyes
Jeśli miałbym coś wykonać teraz nowego wybrałbym coś z serii EMD SD 40
i BLW/GE/PRR GG-1 Smile

[attachment=472]
[attachment=473]
Ja to raczej oscyluje w starych lokomotywach Big Grin
[attachment=474]
[attachment=476]
coś współczesnego np sd70, gp40 i głównie towarowy np z wagonami typu dttx... może kiedyś jakiś skład pasażerski... F59PHI+Surfliner Cars/ Bombardier Cars
Ładne cacko Smile
Do tych Amerykanów to tory też muszą być jakieś Amerykańskie Tongue Tongue
Rozstaw jest ten sam ale chyba mają tam gęściej podkłady układane itp Wink
hyba tak, i nawet ostatnio znalazłem tory usa hyba w N albo w Hzero z żelaznymi podkładami:idea: , nie powiem ciekawe ale wygląd jakiś nie za specjalny...

ooo.... i znalazłem, więcej info i zdj po wpisaniu u wuja google - steel sleepers in the U.S.

i kilka zdj.
A propos - znacie jakieś strony o kolei USA, o ich przepisach, znakach itp?
Stron: 1 2
Przekierowanie