Modelarstwo kolejowe wielkości  Z -1:220
Witam wszystkich - Wersja do druku

+- Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 (https://forum.trybunaly.eu)
+-- Dział: Ogółem (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pogaduszki. (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Witam wszystkich (/showthread.php?tid=244)



Witam wszystkich - ZetkaFun - 09-05-2014 21:04

Witam wszystkich bogatych w zetkowe modele forumowiczów tego zacnego forum. jestem tu nowy. Z zetką mam tyle wspólnego, ze kiedyś miałem w latach szkolnych katalog wyhandlowany jak to w szkolnych handelkach bywało z cennikiem i zdjęciami tej skali z rynku w RFN. Niestety wówczas dla nas były to rzeczy nie do zdobycia. Teraz jednak stałem się posiadaczem 2x BR89 plus trochę wagoników i torowisk. Jakieś 2-3 lata temu nawet zapisałem się na forum modelmanii i trochę dyskutowałem podziwiając cuda makietowe i tu obecnego jak widzę LUKASA . Sam makiety nie zbudowałem, choć jest to jedno z tych marzeń dziecinnych , które czekają na swoja kolej realizacji. Zapisałem się jednak tu by nie strzępić języka - po to by po prostu polukać co w zetce słychać , a i z jednym pomysłem , który już realizuję. Otóż mam pewien pomysł odnośnie spotkań, a widzę jest dział imprezy. Wpadłem więc na pewien może i trochę kontrowersyjny pomysł, bo nie czarujmy się, spotkania w realu to tym bardziej w zetce nie częste zjawisko. Mam zamiar dla ciekawości otworzyć prostą stronę KOLEJKA TV. Tak , malutka telewizyjka internetowa 24 gdzie będzie można puszczać materiały co ciekawsze z netu , które to mi się spodobają, czy wy zapodacie linkiem, a i sami możecie swoje rzeczy z makiet kręcić. Możemy nie ograniczać się zresztą do zetki. Ale samo okno TV to nie wszystko, będzie też czat live obok okna nie tylko pisany ale i na 12 kamer gdzie będzie można pogadać, ba - nawet puścić przykładowy filmik z Youtuba w osobnym oknie.... Co wy na to? Prace już trwają i do końca maja możne uda się to uruchomić.


RE: Witam wszystkich - admin - 09-05-2014 22:09

Pomysł bardzo ciekawy, w pełni popieram. Smile


RE: Witam wszystkich - Rysio - 09-05-2014 22:11

ZetkaFun trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Rolleyes


RE: Witam wszystkich - Pingu - 10-05-2014 19:58

Bardzo ciekawy pomysł, ale czy ma sens w dobie YouTube? Sad


RE: Witam wszystkich - misiek57 - 10-05-2014 20:33

ZetkaFun masz moje wsparcie mentalne, bardzo ciekaw jestem efektu końcowego Twojego pomysłu. Smile


RE: Witam wszystkich - ZetkaFun - 11-05-2014 14:00

Pingu - widzisz czekałem zaciekawiony czy ktoś napisze to i dokładnie napisałeś to samo co jeden z pasjonatów komputerów retro gdzie zrobiłem podobną rzecz. Otóż nie! YT to jest zawsze interaktywny wybór, internet to możliwość transmisji, a wielu ludzi widzi to chętnie jako nieprzerwany ciąg materiałów , zresztą prawdziwa idea tego to nie okno TV , a okna czatu gdzie można pogadać. TV to uzupełnienie. Poza tym wyobraź sobie że będzie impreza gdzieś, ktoś z Was pojedzie i zechcecie zobaczyć co tam jest a ten co pojechał ma komórkę z kamerą i netem. Możemy się umówić że zrobi relację live z takiej imprezy. Zresztą to tylko propozycja. Zrobią prościutką stronę, to zobaczymy, będzie się przydawać to dobrze nie to trudno.


RE: Witam wszystkich - Pingu - 06-07-2014 17:12

(11-05-2014 14:00)ZetkaFun napisał(a):  Zrobią prościutką stronę, to zobaczymy, będzie się przydawać to dobrze nie to trudno.

Coś działasz w temacie czy nic nie wychodzi?


RE: Witam wszystkich - Junior - 20-07-2014 16:34

No właśnie, też jestem ciekaw.