Modelarstwo kolejowe wielkości  Z -1:220
Dlaczego? - Wersja do druku

+- Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 (https://forum.trybunaly.eu)
+-- Dział: Ogółem (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pogaduszki. (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Dlaczego? (/showthread.php?tid=655)



Dlaczego? - Ketling - 16-03-2019 11:21

Pytanko, dlaczego dział administracja jest ukryty przed gośćmi z zewnątrz? Takie zadał mi pytanie znajomy, który chciałby poczytać, ale nie chce się rejestrować.
Pytanie sformułował po tym jak przez ramie podglądał moją bytność na forum i powyższy dział go mocno zainteresował.


RE: Dlaczego? - Doktorek - 16-03-2019 11:28

(16-03-2019 11:21)Ketling napisał(a):  Pytanko, dlaczego dział administracja jest ukryty przed gośćmi z zewnątrz? Takie zadał mi pytanie znajomy, który chciałby poczytać, ale nie chce się rejestrować.
Pytanie sformułował po tym jak przez ramie podglądał moją bytność na forum i powyższy dział go mocno zainteresował.

Przepraszam, a czego Twój kolega nie rozumie Huh Dział administracja jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla forumowiczów. Gdzie omawiamy nasze sprawy forumowe teraźniejsze, przyszłe i nie chcemy za przeproszeniem, żeby ktoś nam w zęby zaglądał luz


RE: Dlaczego? - Peter - 16-03-2019 11:36

(16-03-2019 11:28)Doktorek napisał(a):  .......Dział administracja jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla forumowiczów. Gdzie omawiamy nasze sprawy forumowe teraźniejsze, przyszłe .....

Słusznie i naukowo. Jeśli kolega jest zainteresowany i jest sympatykiem Zetki to zapraszamy do rejestracji,
będzie miał wtedy wgląd w interesujące Go tematy Wink