Modelarstwo kolejowe wielkości  Z -1:220
Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Wersja do druku

+- Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 (https://forum.trybunaly.eu)
+-- Dział: Ogółem (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Ogłoszenia !!! (/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Wątek: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! (/showthread.php?tid=788)



Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Rysio - 19-07-2021 17:37

Szykowane jest przeniesienie forum. Dotychczasowy dostawca sponsorowanego hostingu z powodu zmiany profilu firmy ( całkowita likwidacja usługi hostowania), zaleca nam przeniesienie forum na inny serwer. Takowy już mamy, też sponsorowany. Shy Ale jak większość z Was wie, przenosiny to nie pstryknięcie palcami. Trwa w czasie i nie zawsze przynosi pożądane efekty. Może się wiązać z utratą części danych lub innymi niekorzystnymi zjawiskami.
Typu ucieczka w niebyt zdjęć wstawianych przez forumowiczów lub problemy z logowaniem. Mamy jednak nadzieję że do tego niedojdzie. Z podanych informacji wiem, że tego trudnego zadania podjął się wolontariusz ze Szczecina. Shy
Proszę uważnie śledzić ten wątek ze względu na nowy adres forum, który będzie tutaj podany. luz


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Doktorek - 19-07-2021 18:01

(19-07-2021 17:37)Rysio napisał(a):  Z podanych informacji wiem, że tego trudnego zadania podjął się wolontariusz ze Szczecina. Shy

Chwała mu. Trzyma kciuki żeby się udało.


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Oskar - 19-07-2021 18:03

Już się boję Confused Zdaję sprawę jak ciężko jest przenieść forum. Kilka lat temu próbowałem, żonie przenieść babskie forum i poległem z kretesem.
Posiłkowałem się opisami z sieci, ale i tak nie pomogło


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Jago - 19-07-2021 18:05

Spoko...Szczecin da radę. kibic


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Paragraf - 19-07-2021 18:06

Tylko spokój nas uratuje Big Grin Choć z drugiej strony szkoda byłoby potracić gromadzone z takim mozołem dane Wall


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - AndreaZ - 19-07-2021 18:08

Oj ciężko będzie Cool Mam niemiłe wspomnienia z przenosinami forum kibel


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Rysio - 19-07-2021 18:10

(19-07-2021 18:08)AndreaZ napisał(a):  Oj ciężko będzie Cool Mam niemiłe wspomnienia z przenosinami forum kibel

I jest ciężko. Kolega ze Szczecina nie podołał Sad W takim razie szukamy chętnego, który pomogłyby nam przenieść forum praca .
Nie musi to być nasz forumowicz. Ktokolwiek kto się zna i chciałby pomóc. Inaczej forum przepadnie jak stało się z Normą Fremo
i innym wielkim kompendium wiedzy istniejącym jeszcze przed modelarstwo info.


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Wektor - 19-07-2021 18:12

(19-07-2021 18:10)Rysio napisał(a):  I jest ciężko. Kolega ze Szczecina nie podołał Sad

" No i w piz.u" jak to mówił kultowe już powiedzonko Rewiński alias Siara Dodgy


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Gibon2 - 19-07-2021 18:14

Może mamy jakiegoś pecha Cool Teraz zauważyłem, że mamy zarejestrowanych 113 forumowiczów wow
Niech się ktoś zarejestruje nowy! To klątwa zniknie kibel


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Buła - 19-07-2021 18:17

Żarty żartami, ale jak forum zniknie to mnie szlak jasny trafi zły Panowie kombinujcie, szukajcie wśród znajomych jakiegoś fachowca,
który przeniesie forum. Szkoda zmarnować tyle informacji i zdjęć. Confused


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - sebek1974 - 19-07-2021 18:27

Szkoda by bylo bo niektore relacje juz nie da sie powtorzyc.Sad


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Rysio - 19-07-2021 18:30

Koledzy, forum zostało uratowane Smile Pomogli wspaniali informatycy firmy CBA.pl Co prawda wcięło trochę ostatnich postów,
ale ze starszych udało się zachować wszystko. Jak zauważyliście adres się nie zmienił http://forum.trybunaly.eu/
i funkcjonuje już na nowym serwerze sponsorowanym przez firmę hostingową CBA.pl https://www.cba.pl/

[Obrazek: cba.jpg]

Prośba do kolegi sebek1974 i innych kolegów, aby uzupełnili swoje posty wpisując od nowa w wątkach i tematach, po stwierdzeniu braków. luz


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Gibon2 - 19-07-2021 18:34

(19-07-2021 18:30)Rysio napisał(a):  Koledzy, forum zostało uratowane Smile .................

Świetna wiadomość, bardzo się ciszę że się udało Shy


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - sebek1974 - 19-07-2021 18:35

I dzieki wielkie za wspaniala prace. Postaram sie swoje ostatnie posty uzupelnic.Big Grin


RE: Uwaga !!! Ważne info o forum !!! - Zdrada69 - 19-07-2021 20:41

super