Modelarstwo kolejowe wielkości  Z -1:220
WAŻNE! Dla prowadzących modelarnie oraz warsztaty. - Wersja do druku

+- Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 (https://forum.trybunaly.eu)
+-- Dział: Główny (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Przepisy kolejowe. (/forumdisplay.php?fid=56)
+--- Wątek: WAŻNE! Dla prowadzących modelarnie oraz warsztaty. (/showthread.php?tid=860)



WAŻNE! Dla prowadzących modelarnie oraz warsztaty. - Paragraf - 17-10-2024 10:45

Informacja dla wszystkich modelarzy prowadzących zajęcia z małoletnimi w modelarni oraz warsztaty.

Aby was nie spotkała niemiła niespodzianka, musicie posiadać dokument o niekaralności. Przepis obowiązuje od 15 lutego 2024 r. Dotyczy osób, które mają wykonywać określone czynności wobec małoletnich np. zajęcia w modelarni, warsztaty modelarskie a odbywające się bez nadzoru pedagoga. W związku z tym podlegają oni weryfikacji o niekaralności.


RE: WAŻNE! Dla prowadzących modelarnie oraz warsztaty. - Rysio - 17-10-2024 10:55

Uprzedziłeś mnie Big Grin Też miałem dać taką informację luz


RE: WAŻNE! Dla prowadzących modelarnie oraz warsztaty. - Doktorek - 17-10-2024 11:02

No nic nowego. Myślałem że wszyscy zainteresowani mają wiedzę w temacie.
Swoją drogą szkoda że przepisu nie wprowadzono o wiele wcześniej. luz
Nie było by patologi typu instruktor molestuje dziewczynki na warsztatach.zły


RE: WAŻNE! Dla prowadzących modelarnie oraz warsztaty. - Wiko - 17-10-2024 11:21

(17-10-2024 10:45)Paragraf napisał(a):  Aby was nie spotkała niemiła niespodzianka, musicie posiadać dokument o niekaralności. Przepis obowiązuje od 15 lutego 2024 r. Dotyczy osób, które mają wykonywać określone czynności wobec małoletnich np. zajęcia w modelarni, warsztaty modelarskie a odbywające się bez nadzoru pedagoga. W związku z tym podlegają oni weryfikacji o niekaralności.

Łołł..... pierwsze słyszęHuh Niespodzianka ale w pełni zrozumiała.