Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego?
Autor Wiadomość
Ketling Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Post: #1
Pytanie Dlaczego?
Pytanko, dlaczego dział administracja jest ukryty przed gośćmi z zewnątrz? Takie zadał mi pytanie znajomy, który chciałby poczytać, ale nie chce się rejestrować.
Pytanie sformułował po tym jak przez ramie podglądał moją bytność na forum i powyższy dział go mocno zainteresował.
16-03-2019 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Doktorek Offline
Znany
**

Liczba postów: 352
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6
Post: #2
RE: Dlaczego?
(16-03-2019 11:21)Ketling napisał(a):  Pytanko, dlaczego dział administracja jest ukryty przed gośćmi z zewnątrz? Takie zadał mi pytanie znajomy, który chciałby poczytać, ale nie chce się rejestrować.
Pytanie sformułował po tym jak przez ramie podglądał moją bytność na forum i powyższy dział go mocno zainteresował.

Przepraszam, a czego Twój kolega nie rozumie Huh Dział administracja jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla forumowiczów. Gdzie omawiamy nasze sprawy forumowe teraźniejsze, przyszłe i nie chcemy za przeproszeniem, żeby ktoś nam w zęby zaglądał luz
16-03-2019 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peter Offline
Znany
**

Liczba postów: 139
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Dlaczego?
(16-03-2019 11:28)Doktorek napisał(a):  .......Dział administracja jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla forumowiczów. Gdzie omawiamy nasze sprawy forumowe teraźniejsze, przyszłe .....

Słusznie i naukowo. Jeśli kolega jest zainteresowany i jest sympatykiem Zetki to zapraszamy do rejestracji,
będzie miał wtedy wgląd w interesujące Go tematy Wink
16-03-2019 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS