Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 14 Głosów - 4.93 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co z giełdą na Trybunałach?
Autor Wiadomość
Colpo
Unregistered

 
Post: #21
RE: Co z giełdą na Trybunałach?
(24-04-2019 10:34)Georg napisał(a):  ......My w niemczech faktycznie dalismy dupy z niekturymi targami. Nie które pomalu robia sie wielka porażka......

Nie do końca daliście dupy Wink A z giełdami wygląda tak:
- Na najważniejszej wystawie, holenderskim On traXS!, giełdy brak. Są firmowe stoiska handlowe oraz makiety prezentacyjne modelarzy.
- Druga znacząca wystawa Internationale Lahnsteiner Modellbahntage w Koblencji zawiera wielką giełdę, ale nie ma za to stoisk producentów.
- W Luksemburgu, we francuskim Lille na Trainsmanii, w FEZ Berlin są stoiska firm i giełda. Ale według obowiązujących tam zasad, impreza
trwa 3 dni (piątek, sobota, niedziela), a giełda jest tylko w sobotę. U Luksemburczyków i Niemców jest ona w wydzielonym, nieco odsuniętym
od reszty stoisk, miejscu, Francuzi z kolei mają wszystko na jednej, wspólnej, wielkiej hali co wprowadza niemałe zamieszanie Dodgy
- We francuskim Sedan na naprawdę wielkiej wystawie RAMMA (gdzie są wszystkie gatunki modelarstwa - nie tylko kolejowego) giełdy nie ma.
Reasumując, naprawdę wielcy giełdy nie mają luz
27-04-2019 19:46
Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Big Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 1
Post: #22
RE: Co z giełdą na Trybunałach?
(27-04-2019 19:46)Colpo napisał(a):  Reasumując, naprawdę wielcy giełdy nie mają.

Wszystko się zgadza na 100%, często jezdzę po wymienionych wystawach Shy
27-04-2019 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Doktorek Offline
Znany
**

Liczba postów: 352
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6
Post: #23
RE: Co z giełdą na Trybunałach?
Przeglądałem stronę Trybunałów. Według informacji tam zawartych giełdy jako takiej ma nie być tylko strefa
handlowa dla sklepów www i stacjonarnych jeśli takowe będą chciały wziąć udział. Bardzo mnie cieszy takie
podejście organizatora do sprawy kontrowersyjnej giełdy luz
20-02-2020 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mario Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Mar 2021
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Co z giełdą na Trybunałach?
Choć nie miałem jeszcze przyjemności bycia na Piotrkowskich targach, a przeczytałem cały wątek. Podzielam wypowiedz Zdrady69. Jeśli faktycznie giełda jest w innym miejscu niż hala wystawowa to nie ma co drzeć szat nad tematem. Jedno drugiemu nie wchodzi w paradę. A potencjalny oglądacz czy klient idzie najpierw na targi, potem na giełdę, lub w odwrotnej kolejności Wink
14-03-2021 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wektor Offline
Znany
**

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Post: #25
RE: Co z giełdą na Trybunałach?
(14-03-2021 11:26)Mario napisał(a):  Choć nie miałem jeszcze przyjemności bycia na Piotrkowskich targach, a przeczytałem cały wątek. Podzielam wypowiedz Zdrady69. Jeśli faktycznie giełda jest w innym miejscu niż hala wystawowa to nie ma co drzeć szat nad tematem. Jedno drugiemu nie wchodzi w paradę. A potencjalny oglądacz czy klient idzie najpierw na targi, potem na giełdę, lub w odwrotnej kolejności Wink

Przeczytaj jeszcze raz i rozważ uzasadnienia, a może zmienisz zdanie luz
26-03-2021 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mario Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Mar 2021
Reputacja: 0
Post: #26
RE: Co z giełdą na Trybunałach?
(26-03-2021 10:52)Wektor napisał(a):  Przeczytaj jeszcze raz i rozważ uzasadnienia, a może zmienisz zdanie luz

Przeczytałem.Wink Uzasadnienia niby słuszne, ale jeśli to jest w dwóch oddzielnych miejscach, nadal nie widzę powodu, aby giełdy nie było luz
02-04-2021 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Doktorek Offline
Znany
**

Liczba postów: 352
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6
Post: #27
RE: Co z giełdą na Trybunałach?
Myślę, że nie ma co na nowo drzeć szat i bić pianę. Temat był już mocno wałkowany.Wall
A i tak o tym czy będzie giełda czy nie decyduje organizator Wink
02-04-2021 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS