Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nierzetelni sprzedawcy na eBay
Autor Wiadomość
Jacenty Offline
Znany
**

Liczba postów: 169
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 3
Post: #1
Nierzetelni sprzedawcy na eBay
Ze względu na ostatnie niemiłe doświadczenie na eBay zakładam wątek o nierzetelnych sprzedawcach na eBay co pozwoli nas uratować przed niepotrzebnymi nerwami i straconym czasem. Do tej pory na ebay nie spotkała mnie żadna niemiła niespodzianka aż trafiłem na tego niemca - Modellbahn-Ecke.de. Sprzedający ma 50 tysięcy pozytywnych opinii i tylko 17 negatywnych. Niestety ja będę 18. klientem, który wystawi mu negatywa. Paczkę włożył do paczkomatu DHL 19 grudnia. Tego samego dnia odebrał ja kurier DHL. 22 grudnia napisałem do niego, że coś jest nie halo bo ostatni status to wyjęcie przesyłki przez kuriera. Zero odpowiedzi. Zacząłem nerwowo człowieka atakować poprzez maila, ebay, Facebooka a nawet zgłaszając roszczenie na Paypal. Człowiek nie odpowiada, może nie zna angielskiego ale jakaś odpowiedź powinna przyjść. DHL Paket zrzuca mnie na drzewo bo nie ja kupiłem u nich usługę i pomimo, że ewidentnie widać, że z paczką jest coś nie tak nie rozpoczną poszukiwań dopóki nadawca nie zgłosi reklamacji. Nadawca, sprzedający nie kwapi się w ogóle do kontaktu. Po sprawdzeniu tych kilku negatywów, w tym 3 z grudnia tego roku, okazało się, że człowiek ma poważny problem w komunikacji z kupującymi. Stanowczo odradzam interesy z tym człowiekiem. Moje doświadczenia sprowadzą się zapewne do czekania kolejny miesiąc aż PayPal rozstrzygnie spór i zwróci mi zapłaconą kwotę. Nie polecam.
28-12-2017 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nierzetelni sprzedawcy na eBay - Jacenty - 28-12-2017 16:33



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS