Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trolle na forach.
Autor Wiadomość
Doktorek Offline
Znany
**

Liczba postów: 352
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6
Post: #8
RE: Trolle na forach.
(12-10-2022 19:29)Misiek napisał(a):  Kiepski przykład.....

Do młodych nie należę. Czy kiepski przykład? Raczej nie. Po prostu jeden z wielu. Znam gościa od wielu lat ze spotkań i nie tylko. Nikt nie umniejsza Jego wkładu, jak i również destrukcji. Życie uczy, że zawsze się pamięta człowiekowi jego ostatnie wpadki. Co do wątku o Piotrkowie czysty przypadek, miał pecha, że go wypatrzyłem. Nas na forum nic nie obchodzą przypadki Piotrkowa czy innych miast. Jest nam całkowicie obojętna lokalizacja i nie ma wpływu na Zetkowiczów, których jak mniemam z powyższego miasta nawet tu niema. ESM przypiłowało pazurki? Hmm....raczej tak. Nie przejął się wielce? Jeśli nie? Faktycznie coś z nim nie tak. Zwłaszcza że po znajomościach z modelarstwo info wiem, że sprawa została zgłoszona do tamtejszej administracji w celu poinformowania, iż następne takie komentarze będą miały swój finał w sądzie. Co jak myślę, jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ ludzie gadają bzdury, obrażają innych i myślą, że są bezkarni.
Temat modelowania tegoż forum Z może zostawmy na boku. Nie jest naszą sprawą, aby komentować i robić zgryźliwe uwagi kto co robi a czego nie. Zetka jest niszą w Polsce i w dodatku bardzo drogą raczej mało zachęcającą do modelowania. Ja sam jako stary skalowiec TT i H0 przybyłem na forum z czystej ciekawości skali i sympatii. Jak już gdzieś, kiedyś pisałem, jest tu sporo młodych ludzi, którzy raczej wolą obserwować bardziej biegłych w temacie (co może w przyszłości czymś zaowocuje) i gadać o pierdołach jak raczyłeś zauważyć. Wink
25-10-2022 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Trolle na forach. - Doktorek - 09-10-2022, 16:19
RE: Trolle na forach. - Wolf - 09-10-2022, 16:40
RE: Trolle na forach. - Gibon2 - 09-10-2022, 16:45
RE: Trolle na forach. - Rysio - 09-10-2022, 17:26
RE: Trolle na forach. - Paragraf - 09-10-2022, 17:29
RE: Trolle na forach. - Marcin - 09-10-2022, 17:34
RE: Trolle na forach. - Misiek - 12-10-2022, 19:29
RE: Trolle na forach. - Doktorek - 25-10-2022 11:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS