Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 22 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabor zdatny do "spolszczenia"
Autor Wiadomość
Rysio Offline
Admin
*******

Liczba postów: 430
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 5
Post: #25
RE: Tabor zdatny do "spolszczenia"
(05-07-2013 17:08)Wektor napisał(a):  Ale cenę to walnęli. wow Czy naprawdę są tak wysokie
koszty wykonania głupiej naklejki????
18zł + przesyłka ????? Wall

Ano są tak wysokie zwłaszcza w małych nakładach.

(05-07-2013 17:50)Wektor napisał(a):  Wydaje mi się że tak Cool. Jak dla mnie powinna kosztować 5 zeta,
no góra 8 zł.

Często smerfuję po forum TT. Trafiłem tam na wypowiedzi pewnego forumowicza alias Miki.
Który jak dla mnie to albo coś bierze, albo pod kopułką ma coś nie teges.Rolleyes Nawiązując
do tej egzotycznej postaci twoja wypowiedź Wektorku jest pisana w podobnym tonie.
Myślę, że wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jakie olbrzymie koszty muszą ponosić małe firmy.
Chcąc wprowadzić na rynek produkt lub nowości niejednokrotnie balansują na krawędzi
opłacalności. Wszystko kosztuje;materiał, wyposażenie, produkcja która oczywiście pochłania
elektryczność też płatną. Do tego jeszcze kochany ZUS i inne świadczenia po drodze. Wydaje
się więc nie na miejscu marudzić, że 18,00zł. to tak strasznie wygórowana cena. Bo może się
okazać, że po kalkulacji wszystkich poniesionych nakładów za omawiane dwie sztuki kalkomanii.
Producentowi zostaje na czysto np. 3 lub 4zł. a resztę pochłonęły w/w wydatki. Undecided
06-07-2013 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tabor zdatny do "spolszczenia" - Rysio - 06-07-2013 16:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS