Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 22 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabor zdatny do "spolszczenia"
Autor Wiadomość
Jacenty Offline
Znany
**

Liczba postów: 169
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 3
Post: #100
RE: Tabor zdatny do "spolszczenia"
(21-11-2017 08:43)pado napisał(a):  Jacku za dużo chcesz zrobić. Boję się że nic nie zrobisz....obym się mylił.

Szymon, u mnie nie ma takiej fabryki jak u Ciebie Big Grin
Nie chodzi nawet specjalnie o finanse ale nie chcę zlecać do trawienia wszystkiego od razu tych kilka projektów do trawienia narysowałem jak miałem luźniejszy miesiąc i nie zabierałem pracy do domu.

Czekam cały czas na wagony sterownicze "kwadratowego EN57". Akurat zaprojektowałem wtedy same wagony sterownicze. To będzie moje pierwsze doświadczenie w lutowaniu modeli i zobaczę jak mi to wychodzi. Dzięki temu może naniosę jakieś poprawki na te pozostałe, modele, które zaprojektowałem. Za naszą rozmową, rzeczywiście zastanowię się nad wzięciem na tapetę ryflowanej 202L oraz ES'a . U Ciebie projekt plus druk to zapewne 2 tygodnie, u mnie projekt plus trawienie to już 1.5 miesiąca i mam nadzieję, że nie będę już długo czekał. A na razie lokuję pieniądze w modele, które z czasem będę mógl polonizować Wink
21-11-2017 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tabor zdatny do "spolszczenia" - Jacenty - 21-11-2017 18:21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS