Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 22 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabor zdatny do "spolszczenia"
Autor Wiadomość
Jacenty Offline
Znany
**

Liczba postów: 169
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 3
Post: #121
RE: Tabor zdatny do "spolszczenia"
(24-12-2017 08:04)Zdrada69 napisał(a):  O tym wagonie myślałem - tym bardziej, że we współczesnych eszelonach bardzo często właśnie te wagony są wykorzystywane. Aczkolwiek trzeba zauważyć, że nie ma ich zbyt wielu na e-bayu i nie są najczęściej tanie.

Wiem, że nie są tanie ale już w drodze do mnie jest 6 sztuk tych wagonów Wink Udało mi się je znaleźć, u różnych sprzedawców, za średnio 150PLN z przesyłką za jeden wagon. Docelowo, chcę ich uzbierać coś około 20 sztuk, tak by można było zrobić taki długi składzik towarowy. Co do Eszelona, to kojarzę taki filmik, na którym SU46-047 ciągnęła skład, w którym był jeden Hibblins, 17 platform 426Z i przerobione dwa GBS'y na wagon xkl. GBS'a muszę sobie zaprojektować ale na to nie mam ostatnio w ogóle czasu. W kwestii platformy 426 to liczę na Szymona, że może się podejmie przerobienia 401z na pdostawie zdjęć dostępnych w internecie. 426Z ma te same wymiary co 401z, ma inne wzmocnienia burt. Nie powiem, liczę też na SU46 w jego wykonaniu bo jeśli ja miałbym wziąć tego loka na tapetą, notabene wdzięcznego do zrobienia z blaszek, to mógłbym go zaplanować dopiero gdzieś na rok 2022 Big Grin

Chwilowo bardziej jestem na etapie zbierania taboru nadającego się do konwersji PL. W wolnych chwilach, ktorych mam ostatnio bardzo mało, molestuję Grześka Siódyma by może przeskalował jakieś swoje blaszki do naszej skali.
24-12-2017 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tabor zdatny do "spolszczenia" - Jacenty - 24-12-2017 13:24



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS