Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trolle na forach.
Autor Wiadomość
Doktorek Offline
Znany
**

Liczba postów: 352
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6
Post: #1
Trolle na forach.
Forum naszych kolegów większych odwiedzam sporadycznie. Dziś niedziela, więcej czasu, człowiek szwenda się po sieci w poszukiwaniu informacji i rozrywki. Zajrzałem na zacne i ogólnie lubiane forum. Na miejscu zaintrygował mnie wpis forumowicza (z obrazkiem jakieś bajkowej łodzi podwodnej), znanego ze słownych potyczek na poziomie sieciowych trolli. Przeglądając wpisy, przyznaję, że uf forumowicz może się poszczycić wielkimi zdolnościami w zakresie hejtu. Zastanawiałem, się co jest powodem wyboru między hejtem a konstruktywną wypowiedzią, ale nic nie wymyśliłem. Osobiście jestem zwolennikiem tępienia i wywalania z portali społecznościowych tego typu indywiduum. luz
09-10-2022 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Wolf Offline
Znany
**

Liczba postów: 61
Dołączył: Jun 2020
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Trolle na forach.
Przedstawiciel ESM przypiłował gościowi pazurki Big Grin

[Obrazek: model.jpg]
09-10-2022 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gibon2 Offline
Znany
**

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Trolle na forach.
Trzeba uważać, jeśli nie będziemy konstruktywni w wątku, też będziemy hejtować. luz
09-10-2022 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rysio Offline
Admin
*******

Liczba postów: 430
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 5
Post: #4
RE: Trolle na forach.
(09-10-2022 16:45)Gibon2 napisał(a):  Trzeba uważać, jeśli nie będziemy konstruktywni w wątku, też będziemy hejtować. luz

Tak jest panowie, pisać z sensem co myślicie o samej idei hejtu, a nie pastwić się nad biednym człowiekiem, który prawdopodobnie nie wie, co czyni. luz
09-10-2022 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Paragraf Offline
Moderator
****

Liczba postów: 129
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 2
Post: #5
RE: Trolle na forach.
Heit to hejt, troll to troll, wszyscy chyba wiedzą, o co chodzi. Cóż można dodać więcej na temat?
09-10-2022 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marcin Offline
Znany
**

Liczba postów: 102
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Trolle na forach.
(09-10-2022 17:29)Paragraf napisał(a):  Heit to hejt, troll to troll, wszyscy chyba wiedzą, o co chodzi. Cóż można dodać więcej na temat?

Temat rzeka. luz Jedyna rada nie karmić Trolla odpowiedziami, nie ciągnąć dalej dyskusji, ignorować i posłać do diabła. Dodgy
09-10-2022 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
Znany
**

Liczba postów: 404
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #7
RE: Trolle na forach.
Kiepski przykład z tego Nemo jako trolla

Młodzi jesteście Big Grin i nie znacie jego osiągnięć i pomocy jaką włożył w modelarstwo, ale takie sprzed 10+ lat

Nasza dawna i obecna N-orma wiele mu zawdzięcza, a to, że ostatnio zachowuje się jak się zachowuję to już insza inszość. żal ściska co się z chłopa zrobiło.

Dla rozluźnienia polecam poczytać wątki podróżnicze Nemo jako odskocznię.

Noż kurde raz się wpisał na wątku o Piotrkowie i już wielki wróg publiczny.
Polecam częściej studiować tamtejsze forum to się okaże, że Nemo to Pan Pikuś.

(09-10-2022 16:40)Wolf napisał(a):  Przedstawiciel ESM przypiłował gościowi pazurki Big Grin
Mnie tym rozbawiłeś, a Nemo raczej na pewno też sie wielce przejął.

Zamiast gadać o pierdołach, zabralibyście się bardziej z modelowanie, bo odkąd powstało to forum to było może z 5 modelarzy, z czego 4 już tu nie widzę.

http://N.fremo.pl
12-10-2022 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Doktorek Offline
Znany
**

Liczba postów: 352
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6
Post: #8
RE: Trolle na forach.
(12-10-2022 19:29)Misiek napisał(a):  Kiepski przykład.....

Do młodych nie należę. Czy kiepski przykład? Raczej nie. Po prostu jeden z wielu. Znam gościa od wielu lat ze spotkań i nie tylko. Nikt nie umniejsza Jego wkładu, jak i również destrukcji. Życie uczy, że zawsze się pamięta człowiekowi jego ostatnie wpadki. Co do wątku o Piotrkowie czysty przypadek, miał pecha, że go wypatrzyłem. Nas na forum nic nie obchodzą przypadki Piotrkowa czy innych miast. Jest nam całkowicie obojętna lokalizacja i nie ma wpływu na Zetkowiczów, których jak mniemam z powyższego miasta nawet tu niema. ESM przypiłowało pazurki? Hmm....raczej tak. Nie przejął się wielce? Jeśli nie? Faktycznie coś z nim nie tak. Zwłaszcza że po znajomościach z modelarstwo info wiem, że sprawa została zgłoszona do tamtejszej administracji w celu poinformowania, iż następne takie komentarze będą miały swój finał w sądzie. Co jak myślę, jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ ludzie gadają bzdury, obrażają innych i myślą, że są bezkarni.
Temat modelowania tegoż forum Z może zostawmy na boku. Nie jest naszą sprawą, aby komentować i robić zgryźliwe uwagi kto co robi a czego nie. Zetka jest niszą w Polsce i w dodatku bardzo drogą raczej mało zachęcającą do modelowania. Ja sam jako stary skalowiec TT i H0 przybyłem na forum z czystej ciekawości skali i sympatii. Jak już gdzieś, kiedyś pisałem, jest tu sporo młodych ludzi, którzy raczej wolą obserwować bardziej biegłych w temacie (co może w przyszłości czymś zaowocuje) i gadać o pierdołach jak raczyłeś zauważyć. Wink
25-10-2022 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS