Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
ZetkaFun Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Witam wszystkich
Witam wszystkich bogatych w zetkowe modele forumowiczów tego zacnego forum. jestem tu nowy. Z zetką mam tyle wspólnego, ze kiedyś miałem w latach szkolnych katalog wyhandlowany jak to w szkolnych handelkach bywało z cennikiem i zdjęciami tej skali z rynku w RFN. Niestety wówczas dla nas były to rzeczy nie do zdobycia. Teraz jednak stałem się posiadaczem 2x BR89 plus trochę wagoników i torowisk. Jakieś 2-3 lata temu nawet zapisałem się na forum modelmanii i trochę dyskutowałem podziwiając cuda makietowe i tu obecnego jak widzę LUKASA . Sam makiety nie zbudowałem, choć jest to jedno z tych marzeń dziecinnych , które czekają na swoja kolej realizacji. Zapisałem się jednak tu by nie strzępić języka - po to by po prostu polukać co w zetce słychać , a i z jednym pomysłem , który już realizuję. Otóż mam pewien pomysł odnośnie spotkań, a widzę jest dział imprezy. Wpadłem więc na pewien może i trochę kontrowersyjny pomysł, bo nie czarujmy się, spotkania w realu to tym bardziej w zetce nie częste zjawisko. Mam zamiar dla ciekawości otworzyć prostą stronę KOLEJKA TV. Tak , malutka telewizyjka internetowa 24 gdzie będzie można puszczać materiały co ciekawsze z netu , które to mi się spodobają, czy wy zapodacie linkiem, a i sami możecie swoje rzeczy z makiet kręcić. Możemy nie ograniczać się zresztą do zetki. Ale samo okno TV to nie wszystko, będzie też czat live obok okna nie tylko pisany ale i na 12 kamer gdzie będzie można pogadać, ba - nawet puścić przykładowy filmik z Youtuba w osobnym oknie.... Co wy na to? Prace już trwają i do końca maja możne uda się to uruchomić.
09-05-2014 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
admin Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 88
Dołączył: Jan 1970
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Witam wszystkich
Pomysł bardzo ciekawy, w pełni popieram. Smile
09-05-2014 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rysio Offline
Admin
*******

Liczba postów: 430
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 5
Post: #3
RE: Witam wszystkich
ZetkaFun trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Rolleyes
09-05-2014 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pingu Offline
Znany
**

Liczba postów: 73
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Witam wszystkich
Bardzo ciekawy pomysł, ale czy ma sens w dobie YouTube? Sad
10-05-2014 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
misiek57 Offline
Znany
**

Liczba postów: 170
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 4
Post: #5
RE: Witam wszystkich
ZetkaFun masz moje wsparcie mentalne, bardzo ciekaw jestem efektu końcowego Twojego pomysłu. Smile

Preferuję polskie produkty.
10-05-2014 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZetkaFun Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Witam wszystkich
Pingu - widzisz czekałem zaciekawiony czy ktoś napisze to i dokładnie napisałeś to samo co jeden z pasjonatów komputerów retro gdzie zrobiłem podobną rzecz. Otóż nie! YT to jest zawsze interaktywny wybór, internet to możliwość transmisji, a wielu ludzi widzi to chętnie jako nieprzerwany ciąg materiałów , zresztą prawdziwa idea tego to nie okno TV , a okna czatu gdzie można pogadać. TV to uzupełnienie. Poza tym wyobraź sobie że będzie impreza gdzieś, ktoś z Was pojedzie i zechcecie zobaczyć co tam jest a ten co pojechał ma komórkę z kamerą i netem. Możemy się umówić że zrobi relację live z takiej imprezy. Zresztą to tylko propozycja. Zrobią prościutką stronę, to zobaczymy, będzie się przydawać to dobrze nie to trudno.
11-05-2014 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pingu Offline
Znany
**

Liczba postów: 73
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Witam wszystkich
(11-05-2014 14:00)ZetkaFun napisał(a):  Zrobią prościutką stronę, to zobaczymy, będzie się przydawać to dobrze nie to trudno.

Coś działasz w temacie czy nic nie wychodzi?
06-07-2014 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Junior Offline
Znany
**

Liczba postów: 194
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 1
Post: #8
RE: Witam wszystkich
No właśnie, też jestem ciekaw.
20-07-2014 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS