Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie do Gloow
Autor Wiadomość
ST44 Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Post: #1
Information Pytanie do Gloow
Pytanie do kolegi Gloow Ponoć z twojej inicjatywy zostały utworzone działy w taborze.
Czy będziesz je prowadził czy pozostaną takie puste?
Z reguły jak ktoś wprowadza nowe działy to zaczyna w nich wątki, aby nadać odpowiedni
kierunek dyskusji itp. Jeśli nic tam nie będzie, to nie widzę sensu w niepotrzebnym rozdymaniu
forum zbędnymi lub nietrafionymi działami. Dodgy
01-12-2014 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Gloow Offline
Moderator
****

Liczba postów: 52
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Pytanie do Gloow
Hej, zgadza się działy powstały z mojej inicjatywy. Nie robiłem tam nowych wpisów dlatego że... nie mam na razie nic co by dało się opisać (nic nowego Z'tkowego nie wpadło mi w łapy). A i przyznam, że przez zawirowania związane z robotą nie miałem głowy do tego - aktualnie praca przestała robić mi jakiekolwiek problemy i mam nieograniczoną ilość czasu.
Biję się w pierś, że faktycznie nie zainspirowałem dyskusji ale myślę, że wszystko da się jeszcze naprawić.

W dziale tabor jak słusznie zauważył kolega ST44 powstały działy:
- Zestawy startowe
- Lokomotywy
- Wagony
- Sety

Gorąco zachęcam do przedstawiania w nich recenzji Z'tkowych modeli. W tytule wątku proszę o umieszczanie informacji o producencie i numerze katalogowym, plus ewentualny króciutki opis np. Marklin 81569 - Zestaw startowy z BR89
Ze swojej strony obiecuję, że to co mi wpadnie w ręce też tam będę zamieszczał.
01-12-2014 11:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pingu Offline
Znany
**

Liczba postów: 73
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Pytanie do Gloow
Może teraz po wyjaśnieniach coś się ruszy.Wink
01-12-2014 16:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS