Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2017
Autor Wiadomość
Zdrada69 Offline
Admin Junior
******

Liczba postów: 2.092
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 29
Post: #37
RE: IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2017
(05-06-2017 20:24)Wektor napisał(a):  Ponoć Kaczor i Zdrada69 byliście na Trybunałach. Szkoda że się nie spotkaliśmy. Musimy na przyszłość wymyślić jakieś znaki rozpoznawcze Smile

Faktycznie szkoda. Ja dogadałem się z kaczorem na PRV a nie pomyślałem aby dać info z pytaniem kto się wybiera bo faktycznie można było się zgrać.
Pomysł z jakimś elementem identyfikującym albo po prostu wcześniejsza wymiana informacji jest dobry - trzeba pamiętać za rok.

Szczerze mówiąc to tak sobie coraz częściej myślę, że może warto zaryzykować hasło stoiska "polska Zetka" i jakoś składkowo pokazać, że i u nas coś w tej skali się dzieje. Pytanie realne jest takie: kto może coś pokazać i co ? Mamy trochę projektów 3D Kaczora, mamy wagony serii 401A Szymona, Wilczeecho rzeźbi moduł, no ja tez już coś mam. Ktoś jeszcze ? Jakieś konkretne pomysły i deklaracje ?
05-06-2017 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2017 - Zdrada69 - 05-06-2017 21:57



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS