Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2017
Autor Wiadomość
Wektor Offline
Znany
**

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Post: #39
RE: IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2017
Jak zawsze udana, choć w tym roku ciut skromniejsza jeśli chodzi o producentów. A to za sprawą wcześniejszej w tym roku daty która uniemożliwiła chętnym firmą
przyjazd i kolidowała z ich wcześniejszymi planami. Ponoć data ma wrócić do poprzedniego stanu na przyszły rok. Temat giełdy. luz Wśród znajomych i kolegów z
Wa-wy, Poznania, Jeleniej Góry, Gdańska, których spotkałem na Trybunałach oraz ode mnie z Krakowa. Panuje ta sama opinia. Giełda psuje prestiż Trybunałów i
zaprzecza całej idei. Jest w Polsce tyle tych giełd, że spokojnie można sobie darować. Piotrków pod tym względem powinien zostać elitarny zwłaszcza, że z pogłosek
rok 2018 zapowiada bytność czołowych marek modelarstwa kolejowego. Które raczej nie byłby zadowolone z obecności giełdy na tak małym terenie wystawowym.

Pod spodem makieta z Sopotu, która jakoś mi nie pasowała Rolleyes Zastanawiam się dlaczego? Może to wina ludzi którzy ją obsługiwali? W każdym bądź razie,
atmosfera dziwna i dziwni ludzie. Confused A tak na marginesie ciekaw jestem czy organizatorzy Trybunałów byli zadowoleni z faktu, olania warunków udziału przez
Sopot i zwijania makiety już po godzinie 15-stej. Gdzie powinni zrobić to dopiero o 17-tej. Dodgy

[Obrazek: DSC_0053.jpg] [Obrazek: DSC_0055.jpg] [Obrazek: DSC_0057.jpg] [Obrazek: DSC_0058.jpg]
06-06-2017 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego - Piotrków 2017 - Wektor - 06-06-2017 10:12



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS