Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
żuraw kolejowy
Autor Wiadomość
petra Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
żuraw kolejowy
WITAJCIE

Prezentowany żuraw kolejowy wraz z wyposażeniem są w skali H0. Pozwolą urealnić wykonanie każdych operacji dźwigania hakiem różnych ładunków. Jak każdym przypadku takich modeli odszukanie i kompletowanie zajęło mi sporo czasu. Jeśli ktoś ma jakieś swoje komplety zachęcam do pokazania. Może już ktoś utworzył na forum taki wątek to chętnie dołączę.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg]

rozbudowana zwrotnica kolejowa.
26-03-2019 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rysio Offline
Moderator

Liczba postów: 257
Reputacja: 3
RE: żuraw kolejowy
(26-03-2019 21:01)petra napisał(a):  WITAJCIE

Prezentowany żuraw kolejowy wraz z wyposażeniem są w skali H0. Pozwolą urealnić wykonanie każdych operacji dźwigania hakiem różnych ładunków. Jak każdym przypadku takich modeli odszukanie i kompletowanie zajęło mi sporo czasu. Jeśli ktoś ma jakieś swoje komplety zachęcam do pokazania. Może już ktoś utworzył na forum taki wątek to chętnie dołączę.

Witaj, jak inne dodatki żuraw zawsze uatrakcyjnia makietę. Bardzo ładnie się prezentują. Na czwartej fotce widać fragment suwnicy. Ciekawi mnie jej wygląd w całości. Jak możesz zrób jakieś zdjęcie, zbliżenie samej suwnicy. Shy Aa.. apropo wstawiania fotek w postach. Korzystaj proszę z funkcji " Dodaj zdjęcie do wiadomości " oszczędza nam to miejsce na serwerze Shy

Tutaj pod spodem pokazane o co chodzi
[Obrazek: 6.jpg]
27-03-2019 00:13
petra Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
RE: żuraw kolejowy
B celnie to napisałeś "uatrakcyniają" bo jest ozdobą niemal każdej bocznicy. Co do suwnicy rozważę Twoją propozycję
i dam wpis wkońcu ma elektromagnetyczny wózek. Smile Pozostałe sugestie przyjmuje i skorzystam, gdy dam nowy wpis.
27-03-2019 23:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS