Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
maszyny z bocznego toru
Autor Wiadomość
petra Online
Użytkownik
*

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
maszyny z bocznego toru
Pokażę znów moją kolekcję modeli H0. Dziś nie pracują, ale zwykle mają sporo zajęć, gdyż należą do maszyn remontowo-naprawczych na kolei. Smile Jak to zwykle bywa, tabor mój od podstaw jest "ucyfrowiony" z dżwiękami i dawno już nie dostępny. Stąd pasjonatów tego typu zbiorem maszyn chętnie bym poznał a jak jest już podobny tu wątek to chętnie się dołączę Smile    
13-04-2019 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AmadeoX Offline
Znany
**

Liczba postów: 98
RE: maszyny z bocznego toru
Wszystko ładnie się prezentuje tylko odnoszę wrażenie, że niepotrzebnie mnożysz byty, nowe wątki, które tak naprawdę nie wnoszą nic nowego. Kręcisz się wokół tych samych zdjęć powtarzając je w nowych pseudo wątkach. Mało tego, ktoś już gdzieś ci zwracał uwagę odnośnie fotek, żebyś korzystał z opcji zmniejszonej, a Ty nadal walisz po swojemu. Nie chcę być upierdliwy, ale czy nie lepiej było założyć jeden konkretny wątek skoro i tak korzystasz z tego samego materiału zdjęciowego? luz

Mam nadzieję, że moje uwagi cię nie urażą. Staram się tylko podpowiedzieć i zasugerować pewne postępowania. Wnioski wyciągnij sam. Może warto skorzystać i podejrzeć jak w tym dziale ''Inne skale” twoi poprzednicy prowadzili relacje ze swoich zbiorów. Shy
Wczoraj 09:38
petra Online
Użytkownik
*

Liczba postów: 13
RE: maszyny z bocznego toru
Milo napisales ale używasz słów na wyrost typu "kręcenia się", co najwyżej zmieniam ekspozycję do danej treści! Mam nadzieje ze rozumiesz różnice. Myślę że się nie obrazisz jak to napisze.
Dzisiaj 18:57
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS