Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 26 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imprezy - Covid19
Autor Wiadomość
Rysio Offline
Admin
*******

Liczba postów: 430
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 5
Post: #1
Okrzyk Imprezy - Covid19
(12-06-2020 17:01)Misiek napisał(a):  Cytat z http://forum.modelarstwo.info/threads/so...ost-869704

Nikogo nie chcę obrazić, ale uważam ze to skrajny brak odpowiedzialności, narażać zdrowie wystawców i kupujących.
Nie pomogą żadne maseczki, ani odległości. Plus totalna głupota zwiedzających i kupujących. Trzepnie człowieka nie
wiadomo jak i kiedy. Tak jak się przytrafiło Covid 19, kolegom z naszego środowiska. Materialnym osobom, Waldkowi
Krukowi – nie żyje, Maćkowi Lewandowskiemu – był stan ciężki ale przeżył.
Obecnie zachorował Maciek Zaremba alias MisterZ- stan ciężki, walczy o życie.
Każdy szanujący się
organizator, powinien dokładnie przemyśleć i uświadomić sobie, swoją odpowiedzialność w związku z organizowaniem
jakiejkolwiek imprezy, giełdy itp. Jest to odpowiedzialność karna, ale i sumienia. Wystarczy, że w obecnym czasie
zachoruje chociaż jedna osoba po takim spotkaniu czy imprezie. A organizator jest kolokwialnie mówiąc ugotowany.


Kurde! Maciek - jesteśmy z Tobą!

Na podstawie wpisu Miśka zdecydowałem się na utworzenie podobnego wątku jak u naszych kolegów w modelarstwo.info
Jestem mocno zaskoczony informacją między innymi na temat naszego głównego admina.
Bardzo przykre, ale trzymam mocno kciuki za MisterZ i wszystkich innych których dopadł wirus. Jeśli macie taką potrzebę
zapraszam do dyskusji oraz refleksji na temat sensowności organizowani wszelkich spotkań modelarskich w tym roku.
17-06-2020 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Wątły Offline
Znany
**

Liczba postów: 131
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Imprezy a Covid19
(17-06-2020 09:29)Rysio napisał(a):  Na podstawie wpisu Miśka zdecydowałem się na utworzenie podobnego wątku jak u naszych kolegów w modelarstwo.info.
Jestem mocno zaskoczony informacją między innymi na temat naszego głównego admina............................................

Niemniej Ja jestem zaskoczony, ale już teraz wiadomo dlaczego tak długo nie widać MisterZ na forum. A więc kolego jeśli
jesteś lub będziesz w stanie to przeczytać to życzę ci jak najszybszego powrotu do zdrowia.
Przy okazji umieszczam odnośnik do modelarstwo.info.
Może po przeczytaniu tam postów będziecie chcieli się odnieś do tematu i podyskutować na łamach naszego forum.
17-06-2020 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wektor Offline
Znany
**

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Post: #3
RE: Imprezy a Covid19
O kurcze! MisterZ trzymaj się! Czy ktoś może wie jaki jest obecnie stan naszego admina?
17-06-2020 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sympatyk Offline
Znany
**

Liczba postów: 101
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Imprezy a Covid19
(17-06-2020 09:55)Wektor napisał(a):  O kurcze! MisterZ trzymaj się! Czy ktoś może wie jaki jest obecnie stan naszego admina?
Jeśli ma ktoś konto na FB trzeba wybrać Maciej Zaremba. Oczywiście będzie widoczne tylko dla zarejestrowanych znajomych.
Ostatni wpis na jego koncie zrobiła żona.

[Obrazek: FB.jpg]
17-06-2020 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bubek Offline
Znany
**

Liczba postów: 213
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 1
Post: #5
RE: Imprezy a Covid19
Psia mać!!! I jego dorwało?? Powiem szczerze, jeszcze jakiś czas temu. Do covid19 podchodziłem z niewiarą, myślałem że to ogólna światowa histeria i pic na wodę. Ale odkąd dotkną mnie problem osobiście ( zachorowała siostra, a potem dwoje serdecznych przyjaciół i jedno z nich zmarło) zmieniłem zdanie. I nikt mi już nie wmówi, że wirusa nie ma i nie ma się czego bać.
Przejrzałem posty u większych kolegów. Co niektórzy mają dziwne podejście do organizacji giełd i spotkań modelarzy. To takie pobożne życzenia, że anusz się uda i nikt się nie zarazi. luz
17-06-2020 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ketling Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 31
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Imprezy a Covid19
(17-06-2020 10:30)Bubek napisał(a):  ...............Przejrzałem posty u większych kolegów. Co niektórzy mają dziwne podejście do organizacji giełd i spotkań modelarzy. To takie pobożne życzenia, że Anusz się uda i nikt się nie zarazi. luz

Dziwię się wystawcom, że dla paru zarobionych groszy ryzykują zdrowie i życieHuh
17-06-2020 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalkulator Offline
Znany
**

Liczba postów: 63
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Imprezy a Covid19
(17-06-2020 10:34)Ketling napisał(a):  Dziwię się wystawcą, że dla paru zarobionych groszy ryzykują zdrowie i życieHuh

Wystawcom może nie. Wiadomo, chodzi o kasę, ale kupującym już tak. W życiu bym nie ryzykował zakupów na giełdzie, kiedy to samo można kupić w necie.
17-06-2020 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pat Offline
Znany
**

Liczba postów: 68
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Post: #8
RE: Imprezy a Covid19
(17-06-2020 10:38)kalkulator napisał(a):  Wystawcom może nie. Wiadomo, chodzi o kasę, ale kupującym już tak. W życiu bym nie ryzykował zakupów na giełdzie, kiedy to samo można kupić w necie.

Wiecie co? A ja dziwię się organizatorom. Tak naprawdę to oni ponoszą pełną odpowiedzialność, umożliwiając wystawianie się wystawcom i wpuszczanie publiki oraz kupujących. Gdybym jakimś cudem, może na przykład, przez własną głupotę, znalazł się na takiej giełdzie, imprezie modelarskiej i zaraził się. To jak mi Bóg miły nie spocząłbym, puki nie wsadziłbym organizatora za kratki. Dla czego? Ponieważ przy tym wirusie, nikt nie jest w stanie zabezpieczyć jakiekolwiek imprezy. Odległości, maski, rękawiczki? Najnowsze badania dowodzą że nic z tych rzeczy nie zabezpiecza. A więc w tym przypadku, potencjalny organizator z pełną premedytacją i świadomością naraża zdrowie i życie uczestników. Co skutkuje odpowiednim paragrafem.
17-06-2020 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rysio Offline
Admin
*******

Liczba postów: 430
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 5
Post: #9
RE: Imprezy a Covid19
Post z forum modelarstwo info. Wychodzi na to że jest już pierwszy przypadek zarażenia na giełdzie modelarskiej.

[Obrazek: wir2.jpg]
19-06-2020 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaczor Offline
Moderator
****

Liczba postów: 501
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 12
Post: #10
RE: Imprezy a Covid19
Witajcie, stan Macieja nieco się poprawił.

[Obrazek: Clipboard01.jpg]
20-06-2020 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalkulator Offline
Znany
**

Liczba postów: 63
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Imprezy a Covid19
(20-06-2020 12:23)Kaczor napisał(a):  Witajcie, stan Macieja nieco się poprawił.

To już dobra informacja. Pozostaje jeszcze kwestia odłączenia od respiratora.
Jeśli po tym, organizm wróci do równowagi, będzie się można cieszyć. luz
21-06-2020 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rico Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 34
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Imprezy a Covid19
(19-06-2020 10:28)Rysio napisał(a):  Post z forum modelarstwo info. Wychodzi na to że jest już pierwszy przypadek zarażenia na giełdzie modelarskiej.

O kuźwa, a oni jak te bezmyślne Lemingi chcą organizować następne??
Po tym przypadku na miejscu organizatorów zacząłbym się już bać. luz
21-06-2020 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygzyg Offline
Znany
**

Liczba postów: 58
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
Post: #13
RE: Imprezy a Covid19
(17-06-2020 10:38)kalkulator napisał(a):  Wystawcom może nie. Wiadomo, chodzi o kasę, ale kupującym już tak. W życiu bym nie ryzykował zakupów na giełdzie, kiedy to samo można kupić w necie.

Niektórzy wolą kupować na żywca. Pomacać towar organoleptycznie, ale zgadzam się z Tobą. Też bym nie ryzykował.

A MisterowiZ życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
21-06-2020 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fortek Offline
Znany
**

Liczba postów: 83
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Imprezy a Covid19
Też składam słowa wsparcia dla Maćka i jego żony. Szybkiego powrotu do zdrowia.
21-06-2020 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
misiek57 Offline
Znany
**

Liczba postów: 170
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 4
Post: #15
RE: Imprezy a Covid19
(19-06-2020 10:28)Rysio napisał(a):  Post z forum modelarstwo info. Wychodzi na to że jest już pierwszy przypadek zarażenia na giełdzie modelarskiej.

[Obrazek: wir2.jpg]

Aktualizacja informacji luz

[Obrazek: wir4.jpg]

Preferuję polskie produkty.
21-06-2020 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DarekM Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Post: #16
RE: Imprezy a Covid19
(20-06-2020 12:23)Kaczor napisał(a):  Witajcie, stan Macieja nieco się poprawił.

Dzięki Kaczor za w rzutkę. Bardzo byłem ciekaw co z naszym MisterZ.
21-06-2020 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nikos Offline
Znany
**

Liczba postów: 56
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
Post: #17
RE: Imprezy a Covid19
Dawno nie byłem na forum, a tu takie sensacje? Ale dobrze że poruszyliście ten temat.
Ja sam jestem po pobycie w szpitalu na to świństwo. Też było kiepsko, ale się wygrzebałem.
Czego i Maćkowi z całego serca życzę.
Popierając któregoś przedmówcę, uważam że za wcześnie na organizowanie giełd i spotkań modelarskich.
Wystarczy sobie uświadomić fakt zarażenia na głupim weselu, a co dopiero na większych imprezach.
Zawsze się znajdzie ktoś, niech to będzie nawet jedna osoba, nieświadoma swojego nosicielstwa,
która załatwi wszystkich za jednym zamachem. To działa trochę ja stojąca układanka Domina.
21-06-2020 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Parada Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Imprezy a Covid19
(20-06-2020 12:23)Kaczor napisał(a):  Witajcie, stan Macieja nieco się poprawił.

No....przykre Sad Maćku trzymaj się.
21-06-2020 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DarekM Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1
Post: #19
RE: Imprezy a Covid19
(21-06-2020 11:02)nikos napisał(a):  ...........Popierając któregoś przedmówcę, uważam że za wcześnie na organizowanie giełd i spotkań modelarskich. Wystarczy sobie uświadomić fakt zarażenia na głupim weselu, a co dopiero na większych imprezach. Zawsze się znajdzie ktoś, niech to będzie nawet jedna osoba, nieświadoma swojego nosicielstwa, która załatwi wszystkich za jednym zamachem. To działa trochę ja stojąca układanka Domina.

Święta racja, popieram. luz
22-06-2020 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Doktorek Offline
Znany
**

Liczba postów: 352
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6
Post: #20
RE: Imprezy a Covid19
(17-06-2020 10:58)Pat napisał(a):  Wiecie co? A ja dziwię się organizatorom. Tak naprawdę to oni ponoszą pełną odpowiedzialność, umożliwiając wystawianie się wystawcom i wpuszczanie publiki oraz kupujących. Gdybym jakimś cudem, może na przykład, przez własną głupotę, znalazł się na takiej giełdzie, imprezie modelarskiej i zaraził się. To jak mi Bóg miły nie spocząłbym, puki nie wsadziłbym organizatora za kratki. Dla czego? Ponieważ przy tym wirusie, nikt nie jest w stanie zabezpieczyć jakiekolwiek imprezy. Odległości, maski, rękawiczki? Najnowsze badania dowodzą że nic z tych rzeczy nie zabezpiecza. A więc w tym przypadku, potencjalny organizator z pełną premedytacją i świadomością naraża zdrowie i życie uczestników. Co skutkuje odpowiednim paragrafem.

Mocne słowa, ale trudno się z tym nie zgodzić. Podejrzewam, że też bym ścigał organizatora. luz

(21-06-2020 11:02)nikos napisał(a):  ..................Popierając któregoś przedmówcę, uważam że za wcześnie na organizowanie giełd i spotkań modelarskich. Wystarczy sobie uświadomić fakt zarażenia na głupim weselu, a co dopiero na większych imprezach. Zawsze się znajdzie ktoś, niech to będzie nawet jedna osoba, nieświadoma swojego nosicielstwa, która załatwi wszystkich za jednym zamachem. To działa trochę ja stojąca układanka Domina.


Fakt niezaprzeczalny. Moja szwagierka zaraziła się na weselu u znajomej. Potem się okazało, 34 osoby zaliczyły covid19.
Jedna ofiara śmiertelna. Sad Podsumowując nie ma żartów z tym gównem. Dodgy
26-06-2020 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS