Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalkomanie
Autor Wiadomość
misiek57 Offline
Znany
**

Liczba postów: 170
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 4
Post: #21
RE: Kalkomanie
(08-11-2018 13:36)Zdrada69 napisał(a):  Niestety właściciel przegrał z chorobą... Dzięki niemu pierwsze polskie Z-wagony można było zrobić.

To bardzo przykra wiadomość Sad

Preferuję polskie produkty.
09-11-2018 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Zdrada69 Offline
Admin Junior
******

Liczba postów: 2.091
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 29
Post: #22
RE: Kalkomanie
W trakcie pracy mam kolejny arkusz kalkomanii. Proszę o informacje gdyby ktoś czegoś chciał i potrzebował. W tym wątku jest trochę informacji co jest dostępne bo już zostało zaprojektowane i jakby co wystarczy powielić - większość była pokazywana już na modelach. Z ważniejszych rzeczy dla przypomnienia są ryflaki, bonanzy i Y-greki (te dwa ostatnie zarówno na oliwki jak i na malowania zielono/czerwone z kremowym pasem). Dojdą także kuszetki i barowe. Są też brankardy, przesuwne ściany, talboty i jeszcze kilka innych. Jak macie inne potrzeby - pytajcie...
02-01-2019 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zdrada69 Offline
Admin Junior
******

Liczba postów: 2.091
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 29
Post: #23
RE: Kalkomanie
Szykuję się do wysłania kolejnego arkusza kalek do druków. Jeśli ktoś ma potrzeby - pytajcie - może mam już zaprojektowane kalki jakich szukacie - wtedy mogę je powielić. Jakby co - proszę o kontakt na PRIV.
28-06-2020 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bdhpumn Offline
Maciej Wójcik
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Post: #24
RE: Kalkomanie
Syn śp. Andrzeja Brylskiego wznawia działalność firmy! Szykować kasę Panowie! Duża ilość płynu do kalek potrzebna Big Grin
06-07-2020 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Doktorek Offline
Znany
**

Liczba postów: 352
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 6
Post: #25
RE: Kalkomanie
(06-07-2020 19:28)Bdhpumn napisał(a):  Syn śp. Andrzeja Brylskiego wznawia działalność firmy! Szykować kasę Panowie! Duża ilość płynu do kalek potrzebna Big Grin

Dobra wiadomość, ale ciut za późno. Wiadomo, rynek nie lubi pustki. Za nim się syn Andrzeja zdecydował, mamy już kilkunastu nowych fachowców od kalek. praca Monopolu już nie będzie luz
07-07-2020 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jago Offline
Znany
**

Liczba postów: 219
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 2
Post: #26
RE: Kalkomanie
(07-07-2020 11:06)Doktorek napisał(a):  Dobra wiadomość, ale ciut za późno. Wiadomo, rynek nie lubi pustki. Za nim się syn Andrzeja zdecydował,
mamy już kilkunastu nowych fachowców od kalek. Monopolu już nie będzie

Może dla nas klientów będzie lepiej? Większa konkurencja, niższe ceny Big Grin
14-07-2020 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
Znany
**

Liczba postów: 404
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #27
RE: Kalkomanie
Gdzież są ci fachowcy od kalek? Są ogólnie dostępni ze stałym asortymentem lub stałą możliwością zamawiania?
Bo kilku kolegów, u których zamawia się przy okazji to tak jakby inna forma pozysku kalek niz d. Allegratka.

Inna sprawa, że przy takim rynku w Polsce na Z ( i N) to ja się dziwie, że te kalki (Aallegratki) się pokazały.
Sam mam te kalki do N i nie zapowiada się, żebym już je użył.
Już prędzej użyłem własnie pozyskanych "przy okazji i po znajomości". I z tych pozyskanych po znajomości jestem akurat zadowolony - sam zaprojektowałem, sam wiedziałem co z nimi zrobić. Z Allegratką to rożnie bywało.

http://N.fremo.pl
14-07-2020 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ST44 Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Post: #28
RE: Kalkomanie
(14-07-2020 18:53)Misiek napisał(a):  Gdzież są ci fachowcy od kalek? Są ogólnie dostępni ze stałym asortymentem lub stałą możliwością zamawiania?...................................

No jak, gdzie? Masz ich całą rzeszę na modelarstwo info Big Grin Same Zosie samosie. Wszystko wiedzące i wszystko robiące smiech Co jeden to lepszy od drugiego, rusza z jakąś produkcją.praca Niedługo będzie można zamknąć wszystkie sklepy modelarskie i firmy. Forumowi biznesmeni zapełnią nasz rynek lol. A sorry! Sklepy nie! Wszak to własność modelarzy byłych lub obecnych forumowiczów luz
14-07-2020 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Misiek Offline
Znany
**

Liczba postów: 404
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #29
RE: Kalkomanie
No tak Big Grin

http://N.fremo.pl
15-07-2020 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ego Offline
Znany
**

Liczba postów: 59
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Post: #30
RE: Kalkomanie
(14-07-2020 21:48)ST44 napisał(a):  No jak, gdzie? Masz ich całą rzeszę na modelarstwo info Big Grin Same Zosie samosie. Wszystko wiedzące i wszystko robiące smiech Co jeden to lepszy od drugiego, rusza z jakąś produkcją.praca Niedługo będzie można zamknąć wszystkie sklepy modelarskie i firmy. Forumowi biznesmeni zapełnią nasz rynek lol. A sorry! Sklepy nie! Wszak to własność modelarzy byłych lub obecnych forumowiczów luz

Nic dodać, nic ująć. Samo życie luz
17-07-2020 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS