Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska a Covid19
Autor Wiadomość
Ego Offline
Znany
**

Liczba postów: 59
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Post: #1
Okrzyk Polska a Covid19
Każdy powinie przeczytać artykuł z uwagą. Pięknie powiedziane jaki naród polski jest ciemny i dał się puścić w maliny ruskiej propagandzie. Powiem szczerze nie spodziewałem się, że tak łatwo nami manipulować. Tamci ze wschodu 2 razy wcisnęli nam obecny rząd do władzy bo mają nadzieję, że głupie polaczki rozpieprzą UE tak jak Układ Warszawski. Potem szczuli nas na Niemców. Następnie przy pomocy swojego pieska z Węgier gmerali w budżecie unijnym, a teraz od pół roku hejtują na temat szczepionek w pseudo ruchu anty szczepionkowym, defakto dziwnym trafem założonym w kilku państwach w tym w Polsce przez obywateli Rosji. Ciekawe nie? Dodgy
Polecam artykuł z moim tytułem " Polska ciemnota manipulowana przez kurdupla ze wschodu"
30-12-2020 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Pingu Offline
Znany
**

Liczba postów: 73
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Polska a Covid19
Zawsze byliśmy podatni na manipulacje braci ze wschodu. Te same numery robią w innych państwach.
Udowodnione mieszanie się w wybory w USA, Francji i Polsce. luz
30-12-2020 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bubek Offline
Znany
**

Liczba postów: 213
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 1
Post: #3
RE: Polska a Covid19
To się nazywa wojna hybrydowa, którą niestety przegraliśmy i będziemy przegrywać za każdym razem. luz
01-01-2021 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ST44 Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Post: #4
RE: Polska a Covid19
A Ja po przejściach chorobowych mogę wam opowiedzieć co mi się przytrafiło. O tuż prowadzę mały interes, posiadam sklepik stacjonarny. Oczywiście lada oddzielona jakąś tam szybą
i maseczka na twarzy. Ponad miesiąc temu wpada do mnie na zakupy trzech gości bez maseczek. Więc grzecznie informuję o zasadach wchodzenia do sklepu i robienia zakupów. A oni zaczynają mi pyskować i się rzucać jak pchła na grzebieniu. Jeden startował nawet do bicia i zerwał mi maseczkę. A że jestem gość dość dużej postury nie pozwoliłem sobie na takie zachowanie. Pracownik zadzwonił po policję i gości zgarnięto. A ja zostałem przez któregoś gnojka zarażony covid19. Piszę któregoś, bo dwóch z trójki było zarażonych. Zaliczyłem szpital z niewydolnością oddechową. Całe szczęście tylko na tym się skończyło. Oczywiście sprawa w sądzie za narażenie życia. A do czego zmierzam. Na tym przykładzie jasno widać jakich debili, samolubnych i nieodpowiedzialnych mamy w Polsce. Dla nich liczy się tylko własne ego tu i teraz bez spojrzenia w przyszłość. Bez zrozumienia że swoją postawą narażają innych na chorobę czy śmierć. zły
04-02-2021 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wektor Offline
Znany
**

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Post: #5
RE: Polska a Covid19
Rozumiem. że w momencie szamotaniny byłeś poza szybą i ladą?
05-02-2021 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ST44 Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Post: #6
RE: Polska a Covid19
(05-02-2021 09:20)Wektor napisał(a):  Rozumiem. że w momencie szamotaniny byłeś poza szybą i ladą?

No tak! Za ladą i szybą ( szyba przy kasie ) był pracownik. Jak zaczęli pyskówkę wyszedłem do nich za lady.
05-02-2021 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wektor Offline
Znany
**

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Post: #7
RE: Polska a Covid19
(05-02-2021 09:23)ST44 napisał(a):  No tak! Za ladą i szybą ( szyba przy kasie ) był pracownik. Jak zaczęli pyskówkę wyszedłem do nich za lady.

Dobrze że to nie stany i nie ma powszechnego dostępu do broni. Takie oszołomy mogłyby jeszcze człowieka zastrzelić zły
05-02-2021 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gibon2 Offline
Znany
**

Liczba postów: 203
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Polska a Covid19
(03-09-2020 22:51)ST44 napisał(a):  .............Mając jakąś władzę sprawczą postąpiłbym ekstremalnie
Zasygnalizowałbym tylko społeczeństwu co i jak żeby się nie zarażać.
Bez żadnych restrykcji i obowiązków, pełna swoboda w podejmowaniu decyzji.
Ludzie inteligentni, świadomi zagrożenia, wiedzieliby jak postępować odpowiedzialnie.
Niedowiarki, matołki i jakaś reszta? No cóż. Zadziałałaby naturalna selekcja. luz

Sięgnąłem do innego wątku po Twoją wypowiedź. Zgadzam się z nią w 100%. Choć brzmi to cytuję "ekstremalnie", mniemam, że byłoby rozwiązaniem skutecznym i weryfikującym nasze społeczeństwo.luz
05-02-2021 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AndreaZ Offline
Znany
**

Liczba postów: 73
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Polska a Covid19
(05-02-2021 14:33)Gibon2 napisał(a):  Sięgnąłem do innego wątku po Twoją wypowiedź. Zgadzam się z nią w 100%. Choć brzmi to cytuję "ekstremalnie",
mniemam, że byłoby rozwiązaniem skutecznym i weryfikującym nasze społeczeństwo.luz

E..tam! Jak zwykle ucierpieliby słabsi i odpowiedzialni. Sad Nie wiesz, że głupi ma zawsze szczęście. Dodgy
Tych którzy których powinna dosięgnąć kara czy nauczka w postaci choroby.
Zapewne wyszliby bez szwanku i bez morału.luz
05-02-2021 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wektor Offline
Znany
**

Liczba postów: 300
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 3
Post: #10
RE: Polska a Covid19
Fakt, głupi ma szczęście i nigdy niczego się nie nauczy. Ale najbardziej bulwersujące są dla mnie wypowiedzi ludzi mieniących się lekarzami. Którzy opowiadają po prostu głupoty. Ponieważ trudno inaczej nazwać wypowiedzi niepoparte faktami. Według wypowiedzi doktora Hałata na świecie wszyscy umierają na zakrzepicę po szczepionkach na covid19. Takie wypowiedzi nie przestoją byłemu niby specjaliście od epidemii. Wystarczy bowiem zweryfikować źródła informacji. I co się dowiadujemy np. odnośnie Polski. Otóż, w pełni zaszczepionych jest 13 mln 902 tys. 713 Polaków. Liczba wykonanych szczepień przeciw COVID-19 w Polsce przekroczyła właśnie 30 mln. Dokładnie wynosi ona 30 mln 24 tys.5 lip 2021. Liczba zgonów po przyjęciu szczepionki na COVID-19 odnotowano u 56 osób. Nieznacznie przeważali tu mężczyźni – było ich 30 w stosunku do 26 kobiet. Z kolei na zakrzepicę, którą straszy nas pa Haład, wyniosła 14 przypadków w tym 2 śmiertelne. Więc po co to bicie piany. Jak świat, światem zawsze występowały i będą występować u niektórych ludzi skutki uboczne, mniej lub bardziej poważne. Dotyczy to wszystkich leków. Wystarczy wziąć do ręki najbardziej znany lek APAP i poczytać jakie są skutki uboczne od razu odechciewa się go użyć. Jedak prawie wszyscy go używają za wyjątkiem nielicznych w tym mnie. Tak, tak, głupi APAP powoduje u mnie bardzo mocną wysypkę, którą trzeba było leczyć dermatologicznie. I co z tego powodu trzeba wycofać lek bo kilkunastu osobą coś się przytrafiło? Rachunek jest prosty jeśli lek, szczepionka pomaga milionom to te kilkanaście osób jest wpisane w ryzyko. Niestety taka jest rzeczywistość. W przypadku epidemii liczy się dobro ogółu, a nie jednostki. Przykre, ale prawdziwe luz
28-07-2021 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
flopek Offline
Znany
**

Liczba postów: 79
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Polska a Covid19
Ja słuchałem wypowiedzi doktora Hałata z uwagą i w wielu kwestiach się zgadzałem. Ale w momencie kiedy zaczął mówić że jesteśmy szczepieni byle czym i nieznanymi składnikami, zaświeciło mi się czerwone światełko. Facet nie wie o czym mówi! Wystarczy tylko posłużyć się wujkiem Google, wpisać odpowiednie hasła i mamy pełną informację ( najlepiej anglojęzyczną ) na tematy powstania wirusa SARS ( pierwocin covid19) i prac nad szczepionkami które były już prowadzone od 2003 roku. Po epidemii która się zaczęła w listopadzie 2002 roku w prowincji Guan-dong w Chinach. Już wtedy to świństwo w ciągu 6 miesięcy dotarło do 30 krajów. Jakoś to umknęło panu doktorowi. Wtedy zaczęły się prace w europie i stanach nad szczepionką. Więc mówienie o nieznanym pochodzeniu szczepionek świadczy o całkowitej ignorancji. A twierdzenie, że nieznane jest pochodzenie lub skład szczepionek opartych na bazie mRNA, zakrawa po prostu na ponury żart. Dla uściślenia pierwsze prace nad tego typu szczepionkami rozpoczęto w latach 1990 w USA. Pierwsze wstrzyknięcie mRNA do organizmu człowieka odbyło się już w 2009 r. Wtedy jednak badanie to polegało na wykorzystaniu tej technologii do leczenia pacjentów chorych na czerniaka z przerzutami. Na początku 2020 r. postanowiono zastosować mRNA w szczepionkach przeciwko COVID-19. I taka jest genealogia słynnych szczepionek na covid19. Wydaje mi się że takie podstawy wiedzy, doktor Haład powinien mieć w małym paluszku. Będąc wirusologiem i używając zobowiązującego tytułu medycznego. luz
28-07-2021 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
desperado Offline
Znany
**

Liczba postów: 59
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #12
RE: Polska a Covid19
Łał...ale żeście palnęli wywody naukowe Shy Wszystko się zgadza, też szukałem kiedyś informacji i weryfikowałem te bzdury wypisywane przez anty szepionkowców zły Co do wypowiedzi hm.. wirusologa, którego miałem wątpliwą przyjemność wysłuchać i obejrzeć na FB, wyrażę swoje zdanie. Myślę, że mamy do czynienia z człowiekiem wysoce sfrustrowanym dotychczasowymi swoimi osiągnięciami oraz pracą. Człowieka który w swej pracy poczuł się niedoceniony i zepchnięty na margines (oczywiście w jego mniemaniu). I teraz za wszelką cenę chce o sobie przypomnieć całemu światu, swoimi ekstremalnymi i ekscentrycznymi wypowiedziami. Najprostszy sposób zwrócenia na siebie uwagi, to mówienie wszystkiego na odwrót i w brew oczywistym faktom. Czyli według ideologi obecnego rządu " białe jest czarne, a czarne jest białe" luz

Małe jest piękne.
28-07-2021 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ST44 Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 1
Post: #13
RE: Polska a Covid19
Amen Angel
29-07-2021 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elwisz Offline
Znany
**

Liczba postów: 61
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Polska a Covid19
Dawno mnie nie było. Dopiero się wygrzebałem z covid19. Przez własną głupotę ciężko przeszedłem. Uszkodziło mi płuco i miałem szczęście że przeżyłem. Nie szczepiłem się wierząc w teorie spiskowe i bajdy wypisywane w sieci. Teraz mądrzejszy o przeżycia i z własnego przykrego doświadczenia, ludziska mówię wam, szczepcie się i to jak najszybciej. Żarty się skończyły. Kto jeszcze nie zachorował i tak się zarazi. Prędzej czy później dopadnie każdego. Byłem wirażka i mądrala, a teraz jestem jak cień człowieka. kibel
06-11-2021 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS