Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Budynek - kamienica dwupiętrowa i nie tylko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam po długiej nie obecności. Moja kamienica nie będzie miała dachu będzie w trakcie budowy odkryty,
cała konstrukcja więźby i częściowo położone deski. W ogóle całość w konwencji remontu.Big Grin
(12-07-2013 16:44)ptasznik1 napisał(a): [ -> ]W ogóle całość w konwencji remontu.Big Grin

Czyli koniec tematu Sad Szkoda.
(13-07-2013 12:05)DB300 napisał(a): [ -> ]Czyli koniec tematu Sad Szkoda.

Witam, jaki koniec mam zamiar pokazać jak to zrobiłem czekam tylko na rysunki oryginalny belkowań i jazda dalej Tongue
(13-07-2013 12:14)ptasznik1 napisał(a): [ -> ]czekam tylko na rysunki oryginalny belkowań i jazda dalej Tongue

To masz jakieś dobre chody u budowlańców? Wink
(13-07-2013 12:14)ptasznik1 napisał(a): [ -> ]Witam, jaki koniec mam zamiar pokazać jak to zrobiłem czekam tylko na rysunki oryginalny
belkowań i jazda dalej Tongue

Ptasznik! Bardzo ciekawy temacik. Jestem osobiście zainteresowany omawianym zagadnieniem.
Sam był chciał coś takiego zmajstrować. Czekam więc z niecierpliwością na relację bardziej
doświadczonych kolegów. Smile
(31-05-2013 18:01)ptasznik1 napisał(a): [ -> ]Witam . Cały budynek pomalowałem zwykłą farba emulsyjna do malowania ścian (kolor indywidualnie dobrać ) ,
patyna to czarna farba akrylowa rozcieńczona w dużej ilości wody i rozcieranie tak zwanym suchym pędzlem .
Aby nie wyjść na ignoranta to dla wszystkich młodych i nie doświadczonych modelarzy opisze metodę suchego
pędzla, obojętnie jaka farbę używamy akryl czy farby olejne potrzebny jest rozcieńczalnik bądź woda , farbę
rozcieńczamy w dużej ilości rozcieńczalnika maczamy pędzel następnie należy pędzel osuszyć na szmatce i takim
na pół suchym delikatnie muskać miejsca które chcemy postrzyc i tak do uzyskania zadowalającego efektu.
Proszę o zadawanie dalszych pytań JW

Nie chcę być złośliwy, ale Ty chyba nie uzyskałaś zadowalającego efektu z patyną? Patrzę i patrzę na te fotki
i coś mi nie gra Undecided W końcu doszedłem, że to jeszcze nie koniec postarzania. Czy tak?

[Obrazek: image.jpg]
Będzie jeszcze coś w temacie? Rolleyes
(13-07-2013 12:14)ptasznik1 napisał(a): [ -> ]Witam, jaki koniec mam zamiar pokazać jak to zrobiłem czekam tylko na rysunki oryginalny belkowań i jazda dalej Tongue

Długo to trwa Undecided Od roku 2013? Chyba z Marsa mają przyjść. Dodgy
Osobiście bardzo się zawiodłem tematem poruszonym przez kolegę ptasznik1. Sad Spodziewałem się wielu ciekawych konkretów, rozwinięcia postu merytorycznie i wizualnie.
Jeśli to jest ten gościu o którym, było ostatnio kilka rozmów między modelarzami?
To raczej bym się nie spodziewał dalszego ciągu tematu. Wink
Ale pewności nie mam.
Człowiek ostatni raz na Forum logował się w 2013 - więc raczej nie obiecywałbym sobie szybkiego dalszego ciągu relacji ...
Ale może Panowie coś swojego pokażecie ???? Nikt nic nie dłubie ? Nikt nie kupuje nowego taboru ? No to może chociaż
jakiś plan projektu !!!!
(03-09-2015 10:27)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]... Ale może Panowie coś swojego pokażecie ???? Nikt nic nie dłubie ? Nikt nie kupuje nowego taboru ? No to może chociaż jakiś plan projektu !!!!

Nie każdy ma zasobny portfel, żeby stać na wszystko co się chce czy zamarzy. Dodgy Może dlatego jest zastój. Ja próbowałem coś podłubać
http://forum.trybunaly.eu/showthread.php?tid=29 ale ugrzęzłem przez kilka czynników życiowych. kibel
(03-09-2015 10:40)Big42 napisał(a): [ -> ]Nie każdy ma zasobny portfel, żeby stać na wszystko co się chce czy zamarzy. Dodgy Może dlatego jest zastój. Ja próbowałem coś podłubać
http://forum.trybunaly.eu/showthread.php?tid=29 ale ugrzęzłem przez kilka czynników życiowych. kibel

Dlatego zaproponowałem "Zacznij od małego" Tak patrząc na to co czasami się trafi na allegro to trochę cierpliwości i jakiś mikroprojekt w budżecie 100 PLN można zmieścić np. dioramka, która może wejść potem w skład czegoś większego + 1-2 wagony + miejsce na półce 20x30 cm. Angel

No i zawsze za friko można doskonalić w SCARMIe projekt przyszłego "imperium" Tan
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie