Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: H0e
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(15-10-2018 10:42)Raw napisał(a): [ -> ]Z czego wykonana blacha falista?

Stawiam na metal luz
(15-10-2018 10:42)Raw napisał(a): [ -> ]
(15-10-2018 10:27)KAMAPI napisał(a): [ -> ].........dzisiaj wstawię parę fotek szopy w stylu "zaniedbany warsztat na końcu zadupia".
Koncepcja jest taka, że to mała diorama pokazująca pracę przy wysłużonych diesel'ach,
oczywiście wąskotorowych. Tutaj akurat skala 0n30.

Z czego wykonana blacha falista?

Z cienkiej tekturki od jakiegoś opakowania. Oddzieliłem warstwy papieru tak żeby była cienka, utwardziłem lakierem i pomalowałem.
Ja mam takie pudełko, do którego wrzucam różne "śmieci". W chwili kiedy coś wyrzucam to oceniam czy do czegoś w modelarstwie może mi się przydać. Jeśli zgadza się kształt i skala to wrzucam do "mojego pudełka" i później wykorzystuję przy dłubaniu.
Świetny pomysł Rolleyes Malowałeś akrylami czy olejnymi farbami?
(15-10-2018 10:27)KAMAPI napisał(a): [ -> ].....Koncepcja jest taka, że to mała diorama pokazująca pracę przy wysłużonych diesel'ach...........

Witaj kolego po długiej nieobecności. Jak zwykle perfekt. Smile
Szopa jest, a gdzie wysłużony dziel?? Big Grin
(16-10-2018 18:43)Debox napisał(a): [ -> ]Świetny pomysł Rolleyes Malowałeś akrylami czy olejnymi farbami?

Podkład w sprayu uniwersalny + akryle + pudry + lakier matt + pudry + akryle + itd itd do uzyskania efektu. Cieniutkie warstwy, żeby nie przeskalować i nie wypłaszczyć.


Dezel będzie, na razie "podstawkę" pod niego robię Wink
Przyznam, że do nowego roku to pewnie przy tym palcem nie ruszę, ale po tym coś podłubię i pokaże.

Pozdrowienia! drinks
(16-11-2018 12:26)KAMAPI napisał(a): [ -> ]Przyznam, że do nowego roku to pewnie przy tym palcem nie ruszę, ale po tym coś podłubię i pokaże.
Pozdrowienia! drinks

Fajnie best to czekamy Smile
(16-11-2018 12:26)KAMAPI napisał(a): [ -> ]............Dezel będzie, na razie "podstawkę" pod niego robię Wink
Przyznam, że do nowego roku to pewnie przy tym palcem nie ruszę, ale po tym coś podłubię i pokaże......

KAMAPI co nowego w temacie Shy
(16-11-2018 12:26)KAMAPI napisał(a): [ -> ]............po tym coś podłubię i pokaże.
Jak, prace postępują?
(16-11-2018 12:26)KAMAPI napisał(a): [ -> ].......Przyznam, że do nowego roku to pewnie przy tym palcem nie ruszę, ale po tym coś podłubię i pokaże.
Pozdrowienia! drinks

KAMPI jak u ciebie? Rok miną, coś dalej dłubiesz? Shy
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie