Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Wilcze Moduły
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak na 100% będzie nieużywana. Ma to być bocznica odchodząca od szlaku i idąca w stronę krańca modułu lecz zanim do niego dotrze tory mają ulec zniszczeniu .Plan to zniszczona i rozkradziona/zdemontowana bocznica która powstała w czasach wojny. wiec nie mam zamiaru jej używać Smile
to najmniej będzie 6 kabelków
po jednym do każdego odcinka torowego, w tym do rozjazdu i jego iglicy
Jeśli planujesz kiedyś uruchomić ten boczny tor to do niego tez dopnij parę kabelków.

Może być potrzebny jeszcze jeden kabelek do spolaryzowania iglicy rozjazdu - ale nie wiem jak jest on skonstruowany, wiec nie podpowiem.
Proponowałbym przygotować ten boczny tor elektrycznie. Za miesiąc dwaa może się zmienić wizja jego użycia Smile
przydało by się w końcu coś pokazać. Postępy są ale nie tak duże jak bym chciał :<. Ale sukces jest! tor jest przejezdny Smile

[Obrazek: 20170501_160348.jpg] [Obrazek: 20170501_160416.jpg]
Super drzewka! Jeszcze tylko średnią zieleń trzeba dodać (krzewy itp).
Szyny pomalować, zaszutrować i podkleić wcześniej na podwyższonym "nasypie" - zgodnie z normą Z
(01-05-2017 17:04)Misiek napisał(a): [ -> ]Szyny pomalować, zaszutrować i podkleić wcześniej na podwyższonym "nasypie" - zgodnie z normą Z

Średnia zieleń będzie Smile Tory sa przyklejone na podwyższeniu z korka i dodatkowo kartonu by stworzyć kształt nasypu Smile oczywiście wszystko zgodnie z normą Smile Nie mam obecnie szutru w odpowiednim kolorze więc muszę czekać. to samo z farbką :<
Fajnie że idzie powoli do przodu.
Stron: 1 2
Przekierowanie