Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Drukowane domki w 3D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Istnieją rożne konwertery dzięki którym można VRML otworzyć w programach 3D. Pytanie czy warto drukować tak proste domki skoro taniej można je zrobić innymi technikami
(22-12-2018 08:45)Kaczor napisał(a): [ -> ]Zdefiniuj polską architekturę Smile Jaki okres, jakie budynki itd.........

No wiesz, chodzi o taką swojską, jak się spojrzy, od razu widać że to polska kamienica, dom, wiejska chata itp. Shy
Warto zajrzeć:

https://www.yuriysklyar.com/z-scale-dior...uck-wheels
Kiedyś dostałem kilka wydruków 3D od Szymona Pado. Teraz na nie trafiłem i pojawił się taki budynek:

[Obrazek: IMG-3245.jpg] [Obrazek: IMG-3246.jpg]
(06-01-2023 21:54)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Kiedyś dostałem kilka wydruków 3D od Szymona Pado. Teraz na nie trafiłem i pojawił się taki budynek:

Bardzo dokładny wydruk jestem pod wrażeniem.
(11-01-2023 22:10)Rysio napisał(a): [ -> ]Bardzo dokładny wydruk jestem pod wrażeniem.

Dla jasności - ramy okienne, drzwi i brama to oddzielne wydruki. Barierki na balkonach - dorobione z kartonu zaimpregnowanego klejem CA.
(24-06-2019 16:56)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Kiedyś dostałem kilka wydruków 3D od Szymona Pado. Teraz na nie trafiłem i pojawił się taki budynek:

Widzę że Pado ma super talent do wydruku. Duży szacun. best
Stron: 1 2
Przekierowanie