Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(24-05-2017 10:38)piterp12 napisał(a): [ -> ]Witam.
Od pierwszych trybunałów kolejarstwa jestem co roku na każdych.W tym roku też zamierzam. Podobają mi się takie rzeczy. Sam jestem modelarzem, rzeźbiarzem amatorem z Piotrkowa Tryb.......................
Chętnie też nawiąże kontakt z modelarzami z Piotrkowa. Sam zresztą planuję też w przyszłości makietę kolejową dla syna jak troszkę podrośnie. Ma teraz 3 lata. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Zapraszam do kontaktu na numer stowarzyszenia 731 444 268
lub maila biuro@trybunaly.eu
Polecam jednak telefon Smile obecnie dyżur ma prezes stowarzyszenia.

Pomysł Wektora na wystawienie Twoich prac jest jak najbardziej trafny
i uzasadniony. Shy Szkoda byłoby ich nie pokazać. Są świetne best

piterp12

Dzięki za odpowiedzi i pomoc. Dodam tylko że z Asteriksem te figurki nie mają nic wspólnego, no może poza tym, że też są postaciami komiksowymi Smile .
Wektor - gdzie ty tam widzisz Asterixa?
Chłopie, toż to nasz rodzimy Kajko i Kokosz Big Grin

Biją na głowę Asterixa i Obeliksa bo z Zbójcerzami dają sobie radę bez żadnych magicznych napojów ;-)

Podejrzewam, że większość "naszego pokolenia" wychowało się jak nie na Tytusie to na Kajku i Kokoszu ;D
(29-05-2017 07:40)Misiek napisał(a): [ -> ]Wektor - gdzie ty tam widzisz Asterixa?
Chłopie, toż to nasz rodzimy Kajko i Kokosz Big Grin

Biją na głowę Asterixa i Obeliksa bo z Zbójcerzami dają sobie radę bez żadnych magicznych napojów ;-)

Podejrzewam, że większość "naszego pokolenia" wychowało się jak nie na Tytusie to na Kajku i Kokoszu ;D

Wybacz pokłon ale człowiek już tak przesiąkł Asterixem, że zapomina o pierwowzorze. Blush
(24-05-2017 10:38)piterp12 napisał(a): [ -> ]...........Chętnie też nawiąże kontakt z modelarzami z Piotrkowa. Sam zresztą planuję też w przyszłości
makietę kolejową dla syna jak troszkę podrośnie. Ma teraz 3 lata. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Witaj. Właśnie dostałem cynk o MisteZ, że odnalazł się jeszcze jeden modelarz
w Piotrkowie. kibic Czekamy na kontakt Smile

piterp12

(29-05-2017 10:21)admin napisał(a): [ -> ]Witaj. Właśnie dostałem cynk o MisteZ, że odnalazł się jeszcze jeden modelarz
w Piotrkowie. Czekamy na konta

Dziękuję za zaproszenie. Będę na trybunałach, jak co roku zresztą. Domyślam się, że teraz macie dużo przygotowań
i mało czasu przed spotkaniami. Miałem więc zamiar odezwać się po lub nawiązać kontakt na trybunałach.
(29-05-2017 21:34)piterp12 napisał(a): [ -> ]...... Miałem więc zamiar odezwać się po lub nawiązać kontakt na trybunałach.

Szukaj na Trybunałach w śród czerwonych plakietek organizatorów,
prezesa stowarzyszenia. luz

piterp12

OK Smile
Jest szansa że was jednak odwiedzę Smile Bezpośredni pośpiech z Ciechanowa jedzie tylko 3 godziny.
Informacja dla firm i modelarzy Smile

Wystawcy, którzy zamówili stoiska, będą mogli je odebrać w piątek ( 02.06 2017 ) od godz. 12:00.
W przypadku makiet kolejowych nie wymagających zabudowy EXPO, montaż makiet może się już
zacząć od godziny 9-tej, również w piątek. praca

[Obrazek: Plan.png]
Fotki makiety która była inna Smile

[Obrazek: DSC_0034.jpg] [Obrazek: DSC_0035.jpg] [Obrazek: DSC_0036.jpg] [Obrazek: DSC_0037.jpg]
Na początek zmieniam zdanie co do giełdy. Jak byłem za, teraz jestem przeciw.
Gibon 2, miałeś rację, giełda tylko szkodzi całej koncepcji Trybunałów. luz
Kilka fotek z imprezy Shy


[Obrazek: DSC_0143.jpg] [Obrazek: DSC_0144.jpg] [Obrazek: DSC_0145.jpg] [Obrazek: DSC_0146.jpg] [Obrazek: DSC_0147.jpg] [Obrazek: DSC_0148.jpg]


[Obrazek: DSC_0149.jpg] [Obrazek: DSC_0210.jpg] [Obrazek: DSC_0211.jpg] [Obrazek: DSC_0212.jpg] [Obrazek: DSC_0213.jpg]
Mała galeria Smile

[Obrazek: 1_1.jpg] [Obrazek: 1_2.jpg] [Obrazek: 1_3.jpg] [Obrazek: 1_4.jpg] [Obrazek: 1_5.jpg]

[Obrazek: 1_6.jpg] [Obrazek: 1_7.jpg] [Obrazek: 1_8.jpg] [Obrazek: 1_9.jpg] [Obrazek: 1_10.jpg]

[Obrazek: 1_12.jpg] [Obrazek: 1_13.jpg] [Obrazek: 1_14.jpg] [Obrazek: 1_15.jpg] [Obrazek: 1_16.jpg]
A ja naszą Zetunie cykałem Shy


[Obrazek: DSC_0189.jpg] [Obrazek: DSC_0190.jpg] [Obrazek: DSC_0191.jpg] [Obrazek: DSC_0193.jpg] [Obrazek: DSC_0194.jpg]

[Obrazek: DSC_0195.jpg] [Obrazek: DSC_0196.jpg] [Obrazek: DSC_0197.jpg]
Ciąg dalszy Smile


[Obrazek: DSC_0198.jpg] [Obrazek: DSC_0199.jpg] [Obrazek: DSC_0200.jpg] [Obrazek: DSC_0201.jpg] [Obrazek: DSC_0202.jpg]

[Obrazek: DSC_0203.jpg] [Obrazek: DSC_0204.jpg] [Obrazek: DSC_0205.jpg] [Obrazek: DSC_0206.jpg] [Obrazek: DSC_0207.jpg]
Ponoć Kaczor i Zdrada69 byliście na Trybunałach. Szkoda że się nie spotkaliśmy. Musimy na przyszłość wymyślić jakieś znaki rozpoznawcze Smile

[Obrazek: DSC_0110.jpg] [Obrazek: DSC_0111.jpg] [Obrazek: DSC_0112.jpg] [Obrazek: DSC_0113.jpg] [Obrazek: DSC_0114.jpg]

[Obrazek: DSC_0115.jpg] [Obrazek: DSC_0116.jpg] [Obrazek: DSC_0117.jpg] [Obrazek: DSC_0118.jpg] [Obrazek: DSC_0119.jpg]
(05-06-2017 20:24)Wektor napisał(a): [ -> ]Ponoć Kaczor i Zdrada69 byliście na Trybunałach. Szkoda że się nie spotkaliśmy. Musimy na przyszłość wymyślić jakieś znaki rozpoznawcze Smile

Faktycznie szkoda. Ja dogadałem się z kaczorem na PRV a nie pomyślałem aby dać info z pytaniem kto się wybiera bo faktycznie można było się zgrać.
Pomysł z jakimś elementem identyfikującym albo po prostu wcześniejsza wymiana informacji jest dobry - trzeba pamiętać za rok.

Szczerze mówiąc to tak sobie coraz częściej myślę, że może warto zaryzykować hasło stoiska "polska Zetka" i jakoś składkowo pokazać, że i u nas coś w tej skali się dzieje. Pytanie realne jest takie: kto może coś pokazać i co ? Mamy trochę projektów 3D Kaczora, mamy wagony serii 401A Szymona, Wilczeecho rzeźbi moduł, no ja tez już coś mam. Ktoś jeszcze ? Jakieś konkretne pomysły i deklaracje ?
A mnie szlak trafia, że nie mogłem być. zły Byłem już gotowy do drogi, picie,papu w postaci kanapek
przygotowane, a tu telefon. Ktoś się rozchorował i trzeba było zasuwać do roboty na zastępstwo kibel
Mam nadzieję że w 2018 się spotkamy.Shy
Pytanie, impreza udana?
Jak zawsze udana, choć w tym roku ciut skromniejsza jeśli chodzi o producentów. A to za sprawą wcześniejszej w tym roku daty która uniemożliwiła chętnym firmą
przyjazd i kolidowała z ich wcześniejszymi planami. Ponoć data ma wrócić do poprzedniego stanu na przyszły rok. Temat giełdy. luz Wśród znajomych i kolegów z
Wa-wy, Poznania, Jeleniej Góry, Gdańska, których spotkałem na Trybunałach oraz ode mnie z Krakowa. Panuje ta sama opinia. Giełda psuje prestiż Trybunałów i
zaprzecza całej idei. Jest w Polsce tyle tych giełd, że spokojnie można sobie darować. Piotrków pod tym względem powinien zostać elitarny zwłaszcza, że z pogłosek
rok 2018 zapowiada bytność czołowych marek modelarstwa kolejowego. Które raczej nie byłby zadowolone z obecności giełdy na tak małym terenie wystawowym.

Pod spodem makieta z Sopotu, która jakoś mi nie pasowała Rolleyes Zastanawiam się dlaczego? Może to wina ludzi którzy ją obsługiwali? W każdym bądź razie,
atmosfera dziwna i dziwni ludzie. Confused A tak na marginesie ciekaw jestem czy organizatorzy Trybunałów byli zadowoleni z faktu, olania warunków udziału przez
Sopot i zwijania makiety już po godzinie 15-stej. Gdzie powinni zrobić to dopiero o 17-tej. Dodgy

[Obrazek: DSC_0053.jpg] [Obrazek: DSC_0055.jpg] [Obrazek: DSC_0057.jpg] [Obrazek: DSC_0058.jpg]
Miałem te same odczucia. Nie szło pogadać, zwłaszcza z tym wysokim gościem.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie