Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Wagon Gas 401K w Z
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(24-04-2019 08:45)AndreaZ napisał(a): [ -> ]Bardzo ładnie wyszło Shy Masz sporo do pokazania. A tak na marginesie, wystawisz się na Trybunałach? Z takim zapleczem, aż się prosi Smile

Wielu o to pyta - moduły na razie nie są jeszcze gotowe do działania "operacyjnego" - brakuje zakończenia pracy przy stacji technicznej w tym całej elektryki .... No i nie wiem jeszcze niestety jak z czasem w tym terminie.
(06-12-2018 21:36)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Czekam na wersję ostateczną.
Pobawiłem się trochę z wydrukami tego wagonu - mam dwie sztuki. Eksperymentuję trochę z wózkami i sprzęgami więc trudno temat uznać za zamknięty. No i pozostanie jeszcze dorobienie kalek.

Jak wagony wyglądają po eksperymentach? Shy
(05-10-2019 09:50)Wiko napisał(a): [ -> ]
(06-12-2018 21:36)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Czekam na wersję ostateczną.
Pobawiłem się trochę z wydrukami tego wagonu - mam dwie sztuki. Eksperymentuję trochę z wózkami i sprzęgami więc trudno temat uznać za zamknięty. No i pozostanie jeszcze dorobienie kalek.

Jak wagony wyglądają po eksperymentach? Shy

Temat jeszcze nie jest zakończony - na razie nic się nie zmieniło - nawet kalki do nich nie są zaprojektowane ... Myślę, że jednak kiedyś i na nie przyjdzie czas.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie