Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Ś.P. MisterZ - Maciej Zaremba - Admin forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
[*]
(05-01-2021 17:02)Rysio napisał(a): [ -> ]Niestety bardzo przykra wiadomość dla naszego forum dotycząca MisterZ. Pod spodem zamieszczam informację zaczerpniętą z FB. Sad

I to bardzo przykra Sad Niech Ci ziemia lekką będzie drogi kolego.
(05-01-2021 17:02)Rysio napisał(a): [ -> ]Niestety bardzo przykra wiadomość dla naszego forum dotycząca MisterZ......

Miej go Panie w opiece tam w niebiesiech.
[*] To wielka strata dla forum Sad
(05-01-2021 17:02)Rysio napisał(a): [ -> ]Niestety bardzo przykra wiadomość dla naszego forum dotycząca MisterZ.

Maćku, spoczywaj w pokoju.
(16-01-2021 19:34)DarekM napisał(a): [ -> ]Maćku, spoczywaj w pokoju.

Przynajmniej tam będzie mu lepiej. Nie będzie cierpiał.
Szczere kondolencje dla rodziny.
[*]
przykre że straciliśmy jednego z adminów Confused Kondolencje dla rodziny i stowarzyszenia do którego należał.
(29-01-2021 11:38)Ketling napisał(a): [ -> ][*]
przykre że straciliśmy jednego z adminów Confused Kondolencje dla rodziny i stowarzyszenia do którego należał.

O rany! Dopiero się dopatrzyłem, że to był nasz admin misterZ Sad
Bardzo mi przykro. Szczere kondolencje dla rodziny.
(01-02-2021 13:41)Wolf napisał(a): [ -> ]O rany! Dopiero się dopatrzyłem, że to był nasz admin misterZ Sad

Nie tylko Ty masz opóźnienie. Blush
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.
Cześć jego pamięci!!!
(01-02-2021 13:47)AmadeoX napisał(a): [ -> ]Nie tylko Ty masz opóźnienie. Blush......

Ważna jest pamięć i złożenie hołdu. A kiedy to już sprawa mniej ważna.

Ze swej strony też szczere kondolencje dla rodziny i stowarzyszenia.
[*]
Żegnaj kolego!

Colpo

[*]
Świeć Panie nad jego duszą.
[*]
Spoczywaj w Pokoju!
[*]
Ogromny żal zwłaszcza jeśli kogoś się znało osobiście. Miałem tę przyjemność odwiedzić Maćka za życia w Anglii.
Przyjaźniliśmy się z Maćkiem od kilkunastu lat. Szczerze ubolewam nad jego śmiercią.
Mówią że każdego można zastąpić. Pewnie tak! Ale nie w tym przypadku.
Składam jeszcze raz kondolencje na ręce rodziny oraz stowarzyszenia,
którego był wieloletnim wolontariuszem.

[Obrazek: unnamed.gif]
(05-01-2021 17:02)Rysio napisał(a): [ -> ]Niestety bardzo przykra wiadomość dla naszego forum dotycząca MisterZ. Pod spodem zamieszczam informację zaczerpniętą z FB. Sad

Żegnaj MisterZ, pokój z Tobą.
[*]
Wieczne odpoczywanie.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie