Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Impreza w Sulejowie H0e i nie tylko.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolejka wąskotorowa wraca do Sulejowa jako miniatura. Shy

Wystawa makiety modułowej wąskotorowe H0e, makiety samochodowej Car System oraz pokaz modeli pojazdów i inne w dniach 14-15 sierpnia 2021r.

Impreza pod patronatem Burmistrza Sulejowa odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie, ul. Błonie 10 A.
Prosimy, aby oczywiście z godnie z zasadami, pamiętać o maseczkach w pomieszczeniu zamkniętym

Wstęp wolny

[Obrazek: wystawa.jpg]
Postaram się wpaść z Poznania Shy
Jak trwa dwa dni, Olsztyn zawita lol
A Ja z Warszawy przywiozę swoje stare kości Big Grin Co do informacji, brakuje mi kontaktu do osoby decyzyjnej i więcej szczegółów.
Czy impreza otwarta na inne skale itp. luz
Póki jeszcze czwarta fala covid19 DELTA nie rozbujała się w Polsce przyjadę luz
Jadę kibic Z Warszawy to rzut beretem luz
Wrzucam nadesłany materiał z Sulejowa luz

1. Car System

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg] [Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg]

[Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]

2. Makieta H0e

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 10.jpg] [Obrazek: 11.jpg] [Obrazek: 12.jpg] [Obrazek: 13.jpg] [Obrazek: 14.jpg]

[Obrazek: 15.jpg] [Obrazek: 16.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg]

[Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 7.jpg] [Obrazek: 8.jpg] [Obrazek: 9.jpg]

3. Kolej wąskotorowa skala 1:6

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg]

[Obrazek: 7.jpg]
Z Facebooka relacja filmowa luz



Byłem, było przyjemnie i kameralnie. Bez tłumów i rozwrzeszczanych dzieciaków. Można było spokojnie i dokładnie pooglądać. luz
Reasumując w Sulejowie raczej nie ma większego zainteresowania takimi wydarzeniami. Osobiście uważam za błąd organizowanie
pokazu w czasie dnia Sulejowa. Z góry można było założyć gdzie będą ludziska Wink
Przekierowanie