Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Skala 1:220 na FB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(30-10-2021 22:26)sebek1974 napisał(a): [ -> ]No a ja jestem przekonany ze nasze prace sa na dosc wysokim pozomie i nie mamy sie nicego wstydzic. Niech swiat sie dowie ze polak tez potrafi.Smile

I oto chodzi Big Grin
(30-10-2021 22:26)sebek1974 napisał(a): [ -> ]No a ja jestem przekonany ze nasze prace sa na dosc wysokim pozomie i nie mamy sie nicego wstydzic. Niech swiat sie dowie ze polak tez potrafi.Smile

Popieram - choć mogłoby kilku jeszcze z nas coś pokazać...
(03-11-2021 19:09)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Popieram - choć mogłoby kilku jeszcze z nas coś pokazać...

Jak się w końcu dogadacie co do wymiarów modułów, to zaraz chłopaki pokarzą co nieco. Wink
Bo na razie jakiś burd... powstaje przy normie Zet Dodgy
(06-11-2021 18:19)Gibon2 napisał(a): [ -> ]
(03-11-2021 19:09)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Popieram - choć mogłoby kilku jeszcze z nas coś pokazać...

Jak się w końcu dogadacie co do wymiarów modułów, to zaraz chłopaki pokarzą co nieco. Wink
Bo na razie jakiś burd... powstaje przy normie Zet Dodgy
A to muszi byc na gwalt jaki modul? Niech kazdy ktory interesuje sie Zetka tworzy cos co jemu sie podoba. Ja zaczylem swoja przygode w skali 1 do 220 jakie dwadziescia lat temu i to moja pierwsza diorama na ten temat, to kawalek sklejki ,uzdobiony takimi drozbiazgami. Koszt to naprawde tylko pare zloty.Gdyby mie sie chcialo to bym pokazal i tak to robie.Rolleyes

[Obrazek: DSC09685.jpg]
O dobre, podoba mi się dioramka Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie