Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: VII Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2024
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dniach 29-30 czerwca 2024 roku zapraszamy do Piotrkowa Trybunalskiego na VII edycję Trybunałów Modelarstwa Kolejowego,
jest to jednocześnie X rocznica powstania Trybunałów.

[Obrazek: Plakat.jpg]

Formularz do pobrania.

Chętnych prosimy o pobranie, wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego w wyznaczonym terminie do 26.05.2024 r na podany adres e-mail: info@trybunaly.eu

1. Kluby, grupy oraz indywidualni modelarze, proszeni są o przesłanie z formularzem, rysunku przedstawiającego potencjalny układ modułów z wymiarami.
2. Przesłany, potwierdzony formularz uprawnia do wzięcia udziału w Targach. Szef Targów zastrzega sobie prawo wyboru makiet do ekspozycji w głównej Hali Targowej.
3. Ze względu na specyficzny charakter Targów, w hali wystawowej pierwszeństwo mają makiety wystawowe z tłem oraz własnym oświetleniem. O lokalizacji innych makiet w tym szlakowych, decyduje organizator.
4. W związku z ograniczoną liczbą miejsc w Hali Głównej obowiązuje kolejność nadsyłanych zgłoszeń. Kluby, grupy podają w e-mailu dodatkowo imiona i nazwiska wszystkich przybyłych członków.
5. O możliwości skorzystania ze sponsorowanego noclegu oraz cateringu (obiadu) decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.
6. Modelarze, których zgłoszenie zostanie nadesłane po przekroczenie limitu sponsorowanych miejsc, nocleg oraz catering pokrywają z własnych zasobów finansowych.
I trzeba się wybrać kibic Będę chyba dwa dni. Kto jeszcze?
(19-02-2024 10:33)Rysio napisał(a): [ -> ]I trzeba się wybrać kibic Będę chyba dwa dni. Kto jeszcze?

Ja jak zawsze, standard luz
Też się piszę. Muszę na chwilę zwiać od domowego zrzędzenia Tongue
Widzę że przybył plakat. No jakoś mi go brakowało luz
Przekierowanie