Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 22 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabor zdatny do "spolszczenia"
Autor Wiadomość
pado Offline
Moderator
****

Liczba postów: 645
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 12
Post: #170
RE: Tabor zdatny do "spolszczenia"
Moje wózki są ok i nie mam im nic do zarzucenia.... ale wiem ile czasu i pieniędzy poszło na ich opracowanie.

W przypadku wagonów 2 osiowych to uważam że nie ma sensu robić układu podwozia z wydruku 3d, bo zakładam że na tle seryjnego od Marklina i tak wyjdzie blado.
Ale moja ocena jest subiektywna, i może wynika to z tego że ja model chce opracować do końca dobrze - na takiej zasadzie aby działał. Póki co to jestem spokojny że np taka Ludmiła pociąge z 10-15 sztuk takich wagonów 401Z z mojego projektu. Nie wiem jak inni projektują... ale się zastanawiam ilu z tych ludzi zbudowało swoje modele i potem je poprawiało aby było lepiej.
Swego czasu Paweł stwierdził że te jego wagony piętrowe z druku 3D wcale nie mają rewelacyjnego układu jezdnego...

Swoje wagony 111A i 112A opracowałem tak aby śmigały na wagonach seryjnych.... bo wiem że i tak lepszych wózków nie zrobię jak te co ma Marklin w swoich wagonach osobowych.
25-08-2018 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Tabor zdatny do "spolszczenia" - pado - 25-08-2018 22:47



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS