Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: ODWOŁANE ! Trybunały Modelarstwa Kolejowego 2019
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
V Edycja Międzynarodowych Targów Modelarstwa Kolejowego noszących nazwę
„Trybunały Modelarstwa Kolejowego”, odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim w
dniach 22-23 czerwca 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy firmy i wystawców makiet. Shy
Informacja na którą długo czekałem best
No....nareszcie. Myślałem, że znowu nie będzie luz
(08-01-2019 18:57)MisterZ napisał(a): [ -> ]V Edycja Międzynarodowych Targów Modelarstwa Kolejowego........

Maćku kiedy będzie więcej informacji i zgłoszenia do pobrania ? luz
(15-02-2019 16:00)Zygzyg napisał(a): [ -> ]Maćku kiedy będzie więcej informacji i zgłoszenia do pobrania ? luz

Myślę że w marcu dostanę już wszelkie informacje od kolegów z Piotrkowa luz
Mamy marzec, co tam nowego w temacie?
Czas zacząć nabór firm i modelarzy do udziału w Trybunałach Modelarstwa Kolejowego. Shy
Dodatkowe informacje co do udziału znajdują się na stronie
http://trybunaly.eu/dla-wystawcow/warunki-udzialu/

Plik należy pobrać i zapisać na komputerze wtedy staje się edytowalny.
Poniżej do pobrania formularze otwarte dla firm i modelarzy:

Wypełniony formularz ( FIRMY ) należy przesłać na adres e-maila biuro@modelcenter.pl

Prosimy nie mylić adresów !!!

Wypełniony formularz ( MODELARZE ) należy przesłać na adres e-maila biuro@trybunaly.eu

Proszę zwracać uwagę pod jaki adres e-mail, ma być wysłany formularz.
Formularze dla MODELARZE należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja.
Liczba miejsc bezpłatnych ( wyżywienie, nocleg ) ograniczona.
(07-04-2019 19:18)MisterZ napisał(a): [ -> ]Czas zacząć nabór firm i modelarzy do udziału w Trybunałach Modelarstwa Kolejowego. Shy

Czyli jak już wszystko wiadomo, czas się szykować na przyjazd w charakterze widza i może klienta. Smile
(08-04-2019 13:21)Doktorek napisał(a): [ -> ]Czyli jak już wszystko wiadomo, czas się szykować na przyjazd w charakterze widza i może klienta. Smile

Melduje się Zielona Góra Big Grin Kto się jeszcze wybiera?
(08-04-2019 13:53)Rysio napisał(a): [ -> ]Melduje się Zielona Góra Big Grin Kto się jeszcze wybiera?

Czyli Wrocław i Zielona Góra już bukują bilety Big Grin
(08-04-2019 13:53)Rysio napisał(a): [ -> ]Melduje się Zielona Góra Big Grin Kto się jeszcze wybiera?

Szczecin też się wybiera lol
(12-04-2019 09:21)Pingu napisał(a): [ -> ]Szczecin też się wybiera

Szczecinek też Big Grin Ah...io...żeby jeszcze była moja muza z pierwszych trybunałów..... Rolleyes
Gdańsk tyż luz Apropos Trybunałów, gdzieś mi się obiło o uszy, że na targach będzie firma MKB?

[Obrazek: MKB.jpg]

MKB
No właśnie też słyszałem, czy to prawda?
(12-04-2019 09:39)Peter napisał(a): [ -> ]Gdańsk tyż luz Apropos Trybunałów, gdzieś mi się obiło o uszy, że na targach będzie firma MKB?

Wieści się szybko rozchodzą Shy Z informacji jakie dostałem wynika, że się wybierają do chłopaków w Piotrkowie. luz
(12-04-2019 09:43)MisterZ napisał(a): [ -> ]Wieści się szybko rozchodzą. Z informacji jakie dostałem wynika, że się wybierają do chłopaków w Piotrkowie.

Zacna firma z chęcią obejrzę produkty w realu.
Temat giełdy na Trybunałach powrócił jak bumerang w związku z tym rozpoczętą tutaj
dyskusję przeniosłem do nowego wątku pt. „ Co z giełdą na Trybunałach ? ”
Misterz, masz może jakieś dane co do bytności Hugwy na trybunałach? Chętnie bym bezpośrednio zakupił parę drobiazgów.
(24-04-2019 08:52)Fortek napisał(a): [ -> ]Misterz czy masz może jakieś dane co do bytności Hugwy na trybunałach? Chętnie bym bezpośrednio zakupił parę drobiazgów.

Nie mam żadnych informacji.
(24-04-2019 23:26)MisterZ napisał(a): [ -> ]Nie mam żadnych informacji.

Szkoda, też bym coś zakupił, ale lubię sprawdzić towar organoleptycznie Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie