Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220

Pełna wersja: Skala 1:220 na FB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Koledzy w dniu dzisiejszym dostaliśmy prezent od ESMMK. Założono nam na Facebooku stronę Modelarstwo wielkości 1:220,
gdzie będziemy się mogli lanść i zapraszać na nasze forum. Myślę, że będzie to dobra metoda rozpropagowania naszego istnienia luz

[Obrazek: fb.jpg]
Dobry pomysł, popieram założenia, ale jak ma być zachęta do odwiedzenia naszego forum,
powinien na FB pojawić się link do nas luz
A u nas link w drugą stronę Wink
Link do nas zawarty jest w informacjach grupy luz
A to link do strony https://www.facebook.com/groups/418543886148608
Widziałem Shy Sebka most z zapałek miał tam swój Smile debiut
(25-07-2021 16:40)Wolf napisał(a): [ -> ]Widziałem Shy Sebka most z zapałek miał tam swój Smile debiut
Tak widzialem, wielkie dzieki.Big Grin
Kolega Zdrada69, też się załapał best Popieram inicjatywę z kontem na FB.
Możemy pokazywać fragmenty prac i mam nadzieję że ta metoda zadziała jak katalizator. luz
(27-07-2021 12:21)lulek napisał(a): [ -> ]Kolega Zdrada69, też się załapał. Popieram inicjatywę z kontem na FB.
Możemy pokazywać fragmenty prac i mam nadzieję że ta metoda zadziała jak katalizator.

Na razie na forum stoimy w miejscu. Confused Fakt na FB rośnie zainteresowanie, ale w większości zagraniczni koledzy.
Nie oszukujmy się Zetka w Polsce jest niszową skalą. Jeszcze długo potrwa zrozumienie jej potencjału. luz
Najpierw muszą spaść ceny, które straszą każdego zainteresowanego naszą skalą luz
(07-10-2021 09:13)DarekM napisał(a): [ -> ]Najpierw muszą spaść ceny, które straszą każdego zainteresowanego naszą skalą luz

Na to raczej bym nie liczył...
(07-10-2021 22:19)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Na to raczej bym nie liczył...

Czemu tak pesymistycznie?
(11-10-2021 09:04)Doktorek napisał(a): [ -> ]Czemu tak pesymistycznie?

Realizm - wystarczy spojrzeć na ceny nowych produktów Marklina i ceny ofertowe na e-bayu. Raczej nie spadają. Trzymają się lub idą w górę niestety.
(11-10-2021 16:53)Zdrada69 napisał(a): [ -> ]Realizm - wystarczy spojrzeć na ceny nowych produktów Marklina i ceny ofertowe na e-bayu. Raczej nie spadają. Trzymają się lub idą w górę niestety.

Zgadza się. Walą ceny jak idioci i póki ludzie będą kupować póty firmy będą dokręcać śrubę. zły
My w Niemczech też odczuwamy ceny. Przy dalszych podwyżkach pewna grupa spoleczna przestanie kupować. Atrakcja tylko dla mocno zamożnych Confused
(16-10-2021 10:19)DarekM napisał(a): [ -> ]Zgadza się. Walą ceny jak idioci i póki ludzie będą kupować póty firmy będą dokręcać śrubę. zły

To się nazywa sondaż rynku zbytu. Sprawdzają ile jesteśmy wstanie zapłacić za modele. luz
(16-10-2021 10:30)Ketling napisał(a): [ -> ]To się nazywa sondaż rynku zbytu. Sprawdzają ile jesteśmy wstanie zapłacić za modele.

Powiem brzydko. Mam w dupie taki sondaż. zły A może tak wszyscy zbojkotujemy i przestaniemy kupować. Ciekawe co zrobią.???
(16-10-2021 10:32)tomlok napisał(a): [ -> ]Powiem brzydko. Mam w dupie taki sondaż. zły A może tak wszyscy zbojkotujemy i przestaniemy kupować. Ciekawe co zrobią.???

Możemy sobie bojkotować i tak nic nie da. To są rynki światowe, a polska jest kropelką wody w morzu.
Kolokwialnie mówiąc oni też mają nas w dupie. luz
Nie marginalizowałbym naszego społeczeństwa. W ostatnich latach, część firm zachodnich, zaczęła dostrzegać potencjał rynku polskiego.
Wypuszczając chociażby na rynek, tabor z naszym oznakowaniem.
(16-10-2021 10:44)Big42 napisał(a): [ -> ]........Wypuszczając chociażby na rynek, tabor z naszym oznakowaniem.

Ta......, żeby tak jeszcze ceny były przystosowane do naszych zarobków. Dodgy
(16-10-2021 10:44)Big42 napisał(a): [ -> ].........Wypuszczając chociażby na rynek, tabor z naszym oznakowaniem.

Ale bardzo mało luz
(22-07-2021 18:10)Rysio napisał(a): [ -> ]Koledzy w dniu dzisiejszym dostaliśmy prezent od ESMMK. Założono nam na Facebooku stronę Modelarstwo wielkości 1:220,
gdzie będziemy się mogli lanść i zapraszać na nasze forum. Myślę, że będzie to dobra metoda rozpropagowania naszego istnienia luz

[Obrazek: fb.jpg]

No a ja jestem przekonany ze nasze prace sa na dosc wysokim pozomie i nie mamy sie nicego wstydzic. Niech swiat sie dowie ze polak tez potrafi.Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie