Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
ZetkaFun Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 10
Dołączył: May 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Witam wszystkich
Witam wszystkich bogatych w zetkowe modele forumowiczów tego zacnego forum. jestem tu nowy. Z zetką mam tyle wspólnego, ze kiedyś miałem w latach szkolnych katalog wyhandlowany jak to w szkolnych handelkach bywało z cennikiem i zdjęciami tej skali z rynku w RFN. Niestety wówczas dla nas były to rzeczy nie do zdobycia. Teraz jednak stałem się posiadaczem 2x BR89 plus trochę wagoników i torowisk. Jakieś 2-3 lata temu nawet zapisałem się na forum modelmanii i trochę dyskutowałem podziwiając cuda makietowe i tu obecnego jak widzę LUKASA . Sam makiety nie zbudowałem, choć jest to jedno z tych marzeń dziecinnych , które czekają na swoja kolej realizacji. Zapisałem się jednak tu by nie strzępić języka - po to by po prostu polukać co w zetce słychać , a i z jednym pomysłem , który już realizuję. Otóż mam pewien pomysł odnośnie spotkań, a widzę jest dział imprezy. Wpadłem więc na pewien może i trochę kontrowersyjny pomysł, bo nie czarujmy się, spotkania w realu to tym bardziej w zetce nie częste zjawisko. Mam zamiar dla ciekawości otworzyć prostą stronę KOLEJKA TV. Tak , malutka telewizyjka internetowa 24 gdzie będzie można puszczać materiały co ciekawsze z netu , które to mi się spodobają, czy wy zapodacie linkiem, a i sami możecie swoje rzeczy z makiet kręcić. Możemy nie ograniczać się zresztą do zetki. Ale samo okno TV to nie wszystko, będzie też czat live obok okna nie tylko pisany ale i na 12 kamer gdzie będzie można pogadać, ba - nawet puścić przykładowy filmik z Youtuba w osobnym oknie.... Co wy na to? Prace już trwają i do końca maja możne uda się to uruchomić.
09-05-2014 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Advertisement
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Witam wszystkich - ZetkaFun - 09-05-2014 21:04
RE: Witam wszystkich - admin - 09-05-2014, 22:09
RE: Witam wszystkich - Rysio - 09-05-2014, 22:11
RE: Witam wszystkich - Pingu - 10-05-2014, 19:58
RE: Witam wszystkich - misiek57 - 10-05-2014, 20:33
RE: Witam wszystkich - ZetkaFun - 11-05-2014, 14:00
RE: Witam wszystkich - Pingu - 06-07-2014, 17:12
RE: Witam wszystkich - Junior - 20-07-2014, 16:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS