Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 12 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diorama/gablotka/moduł + LEGO
Autor Wiadomość
pado Offline
Moderator
****

Liczba postów: 645
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 12
Post: #49
RE: Diorama/gablotka/moduł + LEGO
Powoli spływają zamówione materiały z okazji czarnego piątku Wink Tym razem flexy o długości 66 cm. Zakładam sobie że moduły będą mieć 65 cm długości. Flexa trzeba będzie uciąć a nie dosztukować na zwykłym szlaku Wink

   

Jacku twój przykład skrzyżowania w Kępnie fajny... ale dla mnie kompletnie nie do wybudowania na tych powierzchniach jakie mam Wink

Marcinie co do pomysłów to takich mam całą masę w głowie. Niestety ich realizację ogranicza czas :/, ważne że dzieci miały ubaw przy kolorowaniu Wink

Ego.... narybek staram sie werbować cały czas.... tylko i tak musi on dorosnąć do pewnych rzeczy. Teraz z synem zacząłem budować dioramę 20x20 cm z torem i z polem na krowy.
No to powoli jedziemy z koksem. Z racji tej że musiałem opuścić pokój córki, zaadoptowałem piwnice na cele budowlane. Szczęście że trafiła mi się ta większa w bloku Wink
   
Dzięki temu mam miejsce gdzie mogę zacząć składać swoje zapranowane moduły. Na pierwszy ogień poszły moduły pętli Wink
Deski zostały przycięte przez kolegę zgodnie z moim projektem....
   
Ja to teraz zaczynam ogarniać i składać w całość.
Jak na razie idzie nieźle Wink
       
Dziś udało się posklejać to czego wczoraj nie ogarnąłem.
   
Obie skrzynki sa na tym samym poziomie zaawansowanie. Zestawione obok dają już obraz tego co chodzi mi po głowie Wink
   
   
Musze przyznać że deski wycięte na frezarce po obrobieniu papierem ściernym składają się szybko i nie trzeba do tego nie wiadomo jakich narzędzi Wink
06-12-2017 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Diorama/gablotka/moduł + LEGO - pado - 03-01-2017, 20:57
RE: Diorama/gablotka/moduł + LEGO - pado - 06-12-2017 20:55



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Modelarstwo kolejowe wielkości Z -1:220 | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS